12.11.2018, Jan Vítek, aktualita

Intel Cascade Lake přijdou ve snaze reagovat na AMD a jeho procesory EPYC, přičemž tato reakce se týká právě i vytvoření vícečipových procesorů. Intel se nyní více podělil o to, jaký výkon v reálných aplikacích lze očekávat. 

reklama
Zavádějící porovnání | od: dom324 (118)  12.11.201817:29
Výkonnostní údaje z původní prezentace byly více něž zavádějící, protože Intel na systémech s Epycy vypnul HT :­) Udělali to proto, protože jejich 48C slepenec by měl s HT moc vysokou spotřebu, a tak má HT vypnuté. No a pro ­"férové­" porovnání je přece nutné vypnout HT i na Epycích, že :­)
Intel vypnutí HT uváděl v poznámkách na konci prezentace.

Dá se předpokládat, když v původní prezentaci testovali s vypnutým HT, tak v tomhle dodatku taky. Tudíž Intel uměle zpomalil Epycy o x%.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
PR testy Intelu jsou neverohodne | od: tombominos (324)  12.11.201812:28
..po ruznych radoby PR ukazkach­/testech Intelu mi prijde, ze jejich pojeti toho, co prezentuji jako realitu je tak silne ohnute v jejich prospech, ze je lepsi jejich PR kompletne ignorovat a to i jako pouhu informacni zajimavost..
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(12)  nízká(1)
Re: PR testy Intelu jsou neverohodne | od: Tech-boy.lukas (406)  12.11.201816:43
proč testy má intel kvalitní už vidím správce serveru jak dolévá chladící helium a staví další blok elektrárny aby to měl čím napájet,až dostane nové servery s procesory intel
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.