www.svethardware.cz
>
>
>

IO Interactive potvrzují Project 007, do světa her vtrhne James Bond

IO Interactive potvrzují Project 007, do světa her vtrhne James Bond
, , aktualita
Společnost IO Interactive, která nám dala především sérii Hitman, ukořistila práva ke stvoření hry o světově nejznámějších tajném agentovi. Tentokrát tak už nepůjde o Agenta 47, ale o charizmatického 007.
K oblíbeným
reklama
Dá se tak říci, že pokud má někdo vyvinout hru o Jamesu Bondovi, dánští IO Interactive rozhodně patří mezi studia, kterým se to může povést. A to samozřejmě ne proto, že vyvíjí hry, jejichž hrdina je také agent s číslem, ale proto, že série Hitman může být výslednému Projektu 007 do jisté míry podobná. Ostatně i dle PCGameru jsou hry série Hitman značně ovlivněny filmy o Bondovi z éry Daniela Craiga. 
 
 
IO Interactive už dříve připravili několik indicií rozesetých přes sociální sítě, které ukazovaly na hru o Jamesu Bondovi. Nyní už ale přišli s videem, které to potvrzuje, i když nám navíc neřekne v podstatě nic. Ukazuje jen scénku, která vede k ikonickému pohledu skrz hlaveň pušky a pochopitelně nemůže být doprovázena jinou hudbou, než skladbou Johna Barryho, kterou jsme poprvé slyšeli už v roce 1962, kdy se objevil první film série (Dr. No). 
 
 
Nyní už byla také spuštěna webová stránka 007.ioi.dk, kde se můžete zaregistrovat pro zasílání novinek. Tam se také dozvíme, že Project 007 je (jak jinak) jen pracovní název hry, která bude založena na originálním příběhu, který se bude týkat samotného vzniku legendy 007. 
 
Fanoušci se ale zatím nemusí moc vzrušovat, neboť IO Interactive v této době stále ještě pro tuto hru nabírají vývojáře, takže tu si zahrajeme až za několik let.  
reklama
Nejnovější články
Čtyři nové monitory Philips na českém trhu: pro hry i do práce Čtyři nové monitory Philips na českém trhu: pro hry i do práce
Philips 326P1H a 329P1H jsou monitory vhodné i pro práci vyžadující vysokou přesnost obrazu. Vybaveny jsou dokem USB-C a kamerou s Windows Hello. Philips 242E1GAEZ a 272E1GAEZ s FreeSync Premium naproti tomu najdou využití i při hraní her.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
AutoX vypouští flotilu autonomních taxi bez řidičů v čínském Šen-čenu AutoX vypouští flotilu autonomních taxi bez řidičů v čínském Šen-čenu
Máme zde další projekt autonomních vozů, který se zbavil záložních řidičů. Jde o AutoX, které do čínského Šen-čenu vypustilo 25 robotických vozů taxi bez těchto řidičů. V jiných městech jsou ještě stále přítomni.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
YouTube bude detekovat urážlivé komentáře, dá šanci se nad nimi zamyslet YouTube bude detekovat urážlivé komentáře, dá šanci se nad nimi zamyslet
Tzv. hate speech je dnes velkým tématem. Platforma YouTube proto zavede další kroky, které ji mají omezit. Při detekci urážlivého komentáře pisatele upozorní, zda ho chce opravdu odeslat a zda si nechce rozmyslet jinou formulaci.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Qualcomm naznačuje, že díky Apple M1 se zdá být W10 pro ARM správným krokem Qualcomm naznačuje, že díky Apple M1 se zdá být W10 pro ARM správným krokem
I když Apple nemá nic společného s operačním systémem Windows, Qualcomm naznačuje, že právě Apple M1 je tou pravou vzpruhou pro tento systém. Konkrétně jde o verzi určenou pro procesory na architektuře ARM.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
MSI omylem zveřejnilo specifikace procesoru Rocket Lake MSI omylem zveřejnilo specifikace procesoru Rocket Lake
Společnosti MSI se povedlo zveřejnit dva screenshoty z utility CPU-Z, které ukazují řadu podrobností o procesoru Intel Rocket Lake-S. Bohužel to ještě není finální model, ale inženýrský vzorek, ale i tak jde o zajímavé informace.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře