www.svethardware.cz
>
>
>
>

iPhone zlevňuje, 3G verzi koupíte pod $100

iPhone zlevňuje, 3G verzi koupíte pod $100
, , aktualita
Žádný jiný produkt nebyl poslední dobou tolika lidmi chválen a současně zatracován. Ano, řeč je o kontroverzním komunikátoru iPhone 3G společnosti Apple. Reklamní fotografie Apple iPhone 3G AT&T uzavřela dvouletou smlouvu na dodávku tzv....
K oblíbeným
reklama
Žádný jiný produkt nebyl poslední dobou tolika lidmi chválen a současně zatracován. Ano, řeč je o kontroverzním komunikátoru iPhone 3G společnosti Apple.


Reklamní fotografie Apple iPhone 3G

AT&T uzavřela dvouletou smlouvu na dodávku tzv. „refurbished“ iPhonů do amerického obchodního řetězce Wal–Mart. O co se tedy jedná? Stejně jako u nás, i v USA mají zákazníci právo (za dodržení určitých podmínek) vrátit zakoupené zboží do třiceti dnů. Postup prodejce je potom takový, že zkontroluje stav výrobku a pokud je vše v pořádku, označí jej nálepkou „refurbished“ a zařadí mezi nové.

O jednou použitou věc je pochopitelně menší zájem, a tak se vrácené telefony hromadily na skladě. 8GB „refurbished“model se bude prodávat za $99 zatímco 16GB bude stát $199. Cena iPhonu poslední dobou rychle klesá, nová a nepoužitá verze slevnila v září to o $200 (z $599 na $399). Otázkou zůstává, kam a za jakou cenu půjde ještě snížit.


Zdroj: Digital Digest, Gizmodo,
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková