www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

iRiver a Speedo vydají nový „podvodní“ MP3 přehrávač

iRiver a Speedo vydají nový „podvodní“ MP3 přehrávač
, , aktualita
Plavete-li rádi a s velkou oblibou také posloucháte hudbu, pak právě pro vás připravila známá společnost Speedo ve spojení se společností iRiver, zabývající se výrobou MP3 přehrávačů, vodotěsný MP3 přehrávač určený pro náruživé plavce. Nový...
K oblíbeným
reklama
Plavete-li rádi a s velkou oblibou také posloucháte hudbu, pak právě pro vás připravila známá společnost Speedo ve spojení se společností iRiver, zabývající se výrobou MP3 přehrávačů, vodotěsný MP3 přehrávač určený pro náruživé plavce. Nový hudební přehrávač Aquabeat se liší od původní verze především zvýšenou interní kapacitou, která u nového modelu nabídne celkem 2 GB k uložení hudby v různých formátech. Pakliže se neodtrhnete od muziky ani na minutu, či chodíte často plavat, můžete pomocí MP3 přehrávače spojit příjemné s užitečným.Aquabeat lze potopit až do hloubky tří metrů a obsahuje dobíjecí baterii, s kterou můžete poslouchat hudbu až osm hodin. Společnosti vsázejí na rostoucí zájem o plavání z řad sportovních nadšenců, vzhledem k velmi úctyhodným výsledkům Michaela Phelpse na letní olympiádě v Pekingu.

Speedo tak nabízí ke svým profesionálním plaveckým oblekům také různé doplňky, mezi kterými by mohl vévodit právě „podvodní“ MP3 přehrávač. Hudební přehrávač se už nyní prodává v Japonsku za cenu okolo 128 amerických dolarů.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Včera, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře