www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

iRiver a Speedo vydají nový „podvodní“ MP3 přehrávač

iRiver a Speedo vydají nový „podvodní“ MP3 přehrávač
, , aktualita
Plavete-li rádi a s velkou oblibou také posloucháte hudbu, pak právě pro vás připravila známá společnost Speedo ve spojení se společností iRiver, zabývající se výrobou MP3 přehrávačů, vodotěsný MP3 přehrávač určený pro náruživé plavce. Nový...
K oblíbeným
reklama
Plavete-li rádi a s velkou oblibou také posloucháte hudbu, pak právě pro vás připravila známá společnost Speedo ve spojení se společností iRiver, zabývající se výrobou MP3 přehrávačů, vodotěsný MP3 přehrávač určený pro náruživé plavce. Nový hudební přehrávač Aquabeat se liší od původní verze především zvýšenou interní kapacitou, která u nového modelu nabídne celkem 2 GB k uložení hudby v různých formátech. Pakliže se neodtrhnete od muziky ani na minutu, či chodíte často plavat, můžete pomocí MP3 přehrávače spojit příjemné s užitečným.Aquabeat lze potopit až do hloubky tří metrů a obsahuje dobíjecí baterii, s kterou můžete poslouchat hudbu až osm hodin. Společnosti vsázejí na rostoucí zájem o plavání z řad sportovních nadšenců, vzhledem k velmi úctyhodným výsledkům Michaela Phelpse na letní olympiádě v Pekingu.

Speedo tak nabízí ke svým profesionálním plaveckým oblekům také různé doplňky, mezi kterými by mohl vévodit právě „podvodní“ MP3 přehrávač. Hudební přehrávač se už nyní prodává v Japonsku za cenu okolo 128 amerických dolarů.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
NVIDIA odpovídá na kritiku ohledně nástupu karet RTX 3080 NVIDIA odpovídá na kritiku ohledně nástupu karet RTX 3080
Lze říci, že NVIDIA prvotní nástup karet RTX 3080 a s nimi i celé nové generace Ampere nezvládla. Dal se jednoznačně očekávat obrovský zájem zákazníků, který také přišel, ovšem NVIDIA na něj nebyla připravena. Co k tomu řekne sama?
Dnes, aktualita, Jan Vítek16 komentářů
Komety také mohou mít polární záři, ovšem neviditelnou Komety také mohou mít polární záři, ovšem neviditelnou
Podívanou, kterou jsme si dříve spojovali jen s planetami a případně měsíci velkých planet, mohou nabídnout i komety. Konkrétně alespoň jedna, a to Comet 67P/Churyumov-Gerasimenko. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Americká vláda se zaměřila na Epic i Riot Games kvůli vazbám na Tencent Americká vláda se zaměřila na Epic i Riot Games kvůli vazbám na Tencent
Dobře víme především o společnosti Epic Games, že má důležité vazby na čínskou společnost Tencent. To platí i pro Riot Games a americká vláda se nyní kvůli tomu na obě společnosti zaměřila. Co to znamená?
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD
ViewSonic si připravil nový monitor, který bude vyhovovat zákazníkům neprahnoucím po Ultra HD, ale už ani Full HD. Quad HD je tak střední cesta šetrná i pro naše peněženky. ViewSonic XG270Q je také cenově výhodnější alternativa pro model XG270QG.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software
Microsoft získal nový cenný skalp z řad herních společností. Do xboxového světa se bude nově řadit ZeniMax Media, mateřská společnost studia Bethesda Softworks. Microsoft tak získá i práva na mnohé známé herní řady. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů