www.svethardware.cz
>
>
>
>

iRiver představuje svůj nový přehrávač T30

iRiver představuje svůj nový přehrávač T30
, , aktualita
Hned na úvod musím podotknout, že se navzdory vyššímu typovému číslu nejedná o nejlepší model, ale kategoricky zapadá spíše mezi předchozí přehrávače T10 a T20. Na druhou stranu bude vzhledem k ceně a ostatním rysům pro mnohé tou nejlepší...
K oblíbeným
reklama
Hned na úvod musím podotknout, že se navzdory vyššímu typovému číslu nejedná o nejlepší model, ale kategoricky zapadá spíše mezi předchozí přehrávače T10 a T20. Na druhou stranu bude vzhledem k ceně a ostatním rysům pro mnohé tou nejlepší volbou. Lišit se bude v použité baterii, kde nám klasická AAA baterie poskytne zhruba 20 hodin přehrávání, což je méně než T10, ale více než T20. Co se vzhledových rysů týče, tak je nový přehrávač podobný spíše T20.Jedná se opět o přehrávač založený na Flash paměti a dostupný bude ve dvou modelech, které se budou lišit velikostí paměti a barvou. Přehrávač s 512MB pamětí bude zelený, kdežto 1GB verze bude mít barvu červenou. Podporované formáty budou MP3, Ogg a WMA s i bez DRM. Pro komunikaci s PC používá Microsoft Media Transfer Protocol a USB. Zabudovaný mikrofon nám umožní pohodlný záznam zvuků. Uživatelé si mohou vybrat z možných deseti nastavení pro Equalizer. LCD displej není narozdíl od T10 barevný. Podsvícení je tmavě modré. Co se ceny týče tak 512B model stojí zhruba 2800Kč a 1GB přehrávač si můžete pořídit za cca 4300Kč.

Zdroje: www.iriver.at, www.theregister.co.uk
reklama
Nejnovější články
Netflix v říjnu 2020: nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v říjnu 2020: nové seriály a filmy z originální produkce
Tradiční Oktoberfest se sice letos neuskutečnil, ale jeho atmosféru si můžete připomenout v novém seriálu Netflixu. Připraven je také další film s Adamem Sandlerem, anime inspirované řeckou mytologií nebo dokument o Davidu Attenboroughovi.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Zkušený startup Nuvia získal 240 milionů USD na vývoj konkurence pro x86 Zkušený startup Nuvia získal 240 milionů USD na vývoj konkurence pro x86
Společnost Nuvia je sice nová a nemá za sebou nic hmatatelného, čili se dá považovat za startup, ale tvoří ji jinak velice zkušení lidé, kteří dříve pracovali i ve firmách Apple či Google coby architekti SoC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Nová funkce Windows 10 nás upozorní na umírající SSD Nová funkce Windows 10 nás upozorní na umírající SSD
Téma reálné výdrže SSD je věčné a neustále probírané. Věnovat se mu bude také nová funkce pro Windows 10, která by nás měla upozornit na to, že našemu SSD zvoní hrana a opravdu bude vhodné si zajistit záchranu dat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SAE plánují v roce 2024 vyslat svůj lander na Měsíc SAE plánují v roce 2024 vyslat svůj lander na Měsíc
O zdolání Měsíce se už pokoušely sondy z různých zemí, nyní se zapojují Spojené arabské emiráty a plánují vyslat k přirozené družici Země svůj přistávací modul. Lander by se měl k Měsíci vypravit v roce 2024. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Výrobci disků dle Trendfocus zrychlují vývoj, 24TB disky mají přijít do dvou let Výrobci disků dle Trendfocus zrychlují vývoj, 24TB disky mají přijít do dvou let
Poptávka po vysokokapacitních pevných discích je vysoká a jejich výrobci se dle toho budou snažit dostat na trh nové technologie co nejdříve, aby měli mít co nabídnout ve světě, v němž už na řadě trhu převzaly vládu elektronické paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů