www.svethardware.cz
>
>
>
>

iRiver představuje svůj nový přehrávač T30

iRiver představuje svůj nový přehrávač T30
, , aktualita
Hned na úvod musím podotknout, že se navzdory vyššímu typovému číslu nejedná o nejlepší model, ale kategoricky zapadá spíše mezi předchozí přehrávače T10 a T20. Na druhou stranu bude vzhledem k ceně a ostatním rysům pro mnohé tou nejlepší...
K oblíbeným
reklama
Hned na úvod musím podotknout, že se navzdory vyššímu typovému číslu nejedná o nejlepší model, ale kategoricky zapadá spíše mezi předchozí přehrávače T10 a T20. Na druhou stranu bude vzhledem k ceně a ostatním rysům pro mnohé tou nejlepší volbou. Lišit se bude v použité baterii, kde nám klasická AAA baterie poskytne zhruba 20 hodin přehrávání, což je méně než T10, ale více než T20. Co se vzhledových rysů týče, tak je nový přehrávač podobný spíše T20.Jedná se opět o přehrávač založený na Flash paměti a dostupný bude ve dvou modelech, které se budou lišit velikostí paměti a barvou. Přehrávač s 512MB pamětí bude zelený, kdežto 1GB verze bude mít barvu červenou. Podporované formáty budou MP3, Ogg a WMA s i bez DRM. Pro komunikaci s PC používá Microsoft Media Transfer Protocol a USB. Zabudovaný mikrofon nám umožní pohodlný záznam zvuků. Uživatelé si mohou vybrat z možných deseti nastavení pro Equalizer. LCD displej není narozdíl od T10 barevný. Podsvícení je tmavě modré. Co se ceny týče tak 512B model stojí zhruba 2800Kč a 1GB přehrávač si můžete pořídit za cca 4300Kč.

Zdroje: www.iriver.at, www.theregister.co.uk
reklama
Nejnovější články
Influencer chtěl tak zoufale doménu, že skončil ve vězení na 14 let Influencer chtěl tak zoufale doménu, že skončil ve vězení na 14 let
Rossi Lorathio Adams II, známý na sociálních sítích také jako Polo, to trochu přehnal se svou snahou o převzetí zabrané internetové domény. Objednaný útok na vlastníka domény mu vynesl 14 let vězení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Umělá inteligence NVIDIE tvoří 3D objekty z 2D snímků Umělá inteligence NVIDIE tvoří 3D objekty z 2D snímků
Na světlo světa se už dostala řada různých druhů umělé inteligence, v jejichž případě jeden neví, zda by měl tvůrcům děkovat, anebo se začít obávat o svou práci. Nyní to mohou řešit 3D grafici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší
Společnost AOC si připravila dva velice podobné herní monitory CU34G2 a CU34G2X. Ty bychom od sebe na první pohled těžko rozeznali, a tak se můžeme podívat do specifikací, které říkají že CU34G2X je o chlup lepší. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD vypustí do světa Adrenalin 2020, co přináší? AMD vypustí do světa Adrenalin 2020, co přináší?
Včera jsme se krátce podívali na dvě novinky, které mají nabídnout nové ovladače Adrenalin od společnosti AMD. Jednak to je Integer Scaling, díky němuž AMD dorovná nabídku konkurence, ale pak i Radeon Boost.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
ASRock Radeon RX 5600 se 6 GB paměti se ukázaly u ECC ASRock Radeon RX 5600 se 6 GB paměti se ukázaly u ECC
Server VideoCardz nedávno vypustil do světa zprávu, že brzy v příštím roce máme ještě očekávat nástup grafických karet Radeon RX 5600 a přinejmenším verze XT. Ta by měla zaplnit místo mezi RX 5500 a 5700. 
Včera, aktualita, Jan Vítek