www.svethardware.cz
>
>
>
>

iRiver X20 s 8GB flash pamětí

iRiver X20 s 8GB flash pamětí
, , aktualita
Ačkoliv není přehrávač nesoucí modelové číslo iRiver X20 oficiálně k dostání na trhu v USA, tak se na internetu objevily nové informace a dokonce ho již někteří obchodníci na internetu nabízí. Navíc se očekává brzké vypuštění. Nový multimediální...
K oblíbeným
reklama
Ačkoliv není přehrávač nesoucí modelové číslo iRiver X20 oficiálně k dostání na trhu v USA, tak se na internetu objevily nové informace a dokonce ho již někteří obchodníci na internetu nabízí. Navíc se očekává brzké vypuštění. Nový multimediální přehrávač založený na flash paměti nabídne kapacitu až 8GB, navíc je obsažen microSD paměťový slot pro dodatečné rozšíření kapacity. Velikost displeje u přehrávače X20 je 2,2“ a podporuje 260 tisíc barev. Kromě poslechu hudby tak můžete prohlížet fotky ve formátu JPEG a přehrávat videa MPEG-4 AVI a WMW.


Joystick nabízí pohyb do pěti směrů a ovládání je stejně jednoduché, jako u předchozích modelů. Obvyklým rysem přehrávačů této společnosti je FM tuner a zabudovaný mikrofon pro záznam zvuku, ani zde nechybí žádný tento prvek. Z hudebních formátů si pak poradí s WMA, MP3 a OGG, detailnější informace ohledně DRM se ve zprávě neobjevily. Cena novinky je potom zhruba 220 amerických dolarů.

Zdroj: Laptoplogic
reklama
Nejnovější články
Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar
Intel RealSense L515 byl výrobcem označena za světově nejmenší a energeticky nejefektivnější lidar s vysokým rozlišením. Jde tak o zařízení, které dokáže laserovými paprsky ohmatávat prostředí. K čemu přijde vhod? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče
Half Life: Alyx představuje návrat společnosti Valve na herní výsluní, i když pouze pro majitele příslušných VR headsetů a samozřejmě nemůžeme automaticky předpokládat, že to bude návrat úspěšný. Co nového se ale dozvíme?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie? Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie?
Extrémní ultrafialová litografie (EUVL) přichází ještě včas na to, aby výrobci čipů už nemuseli využívat stále složitější způsoby obcházení limitů hlubokého ultrafialového spektra (DUV). Jaký dopad bude EUVL mít? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel posílil Dr. Gary Patton, veterán průmyslu z GloFo i IBM Intel posílil Dr. Gary Patton, veterán průmyslu z GloFo i IBM
Dr. Gary Patton dosud pracoval jako CTO (Chief Technology Officer) společnosti GlobalFoundries a byl odpovědný za vývoj nejnovějších výrobních procesů. Ještě dříve pak působil v IBM.   
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA zveřejnila mapu vodního ledu na Marsu NASA zveřejnila mapu vodního ledu na Marsu
Díky nové mapě od NASA se můžeme podívat, kde všude byl na Marsu nalezen vodní led jako potenciální zdroj potřebné suroviny pro lidskou potřebu i raketové palivo. Právě ta bude hrát velkou roli pro výběr místa přistání.
Dnes, aktualita, Jan Vítek