www.svethardware.cz
>
>
>
>

iRiver X20 s 8GB flash pamětí

iRiver X20 s 8GB flash pamětí
, , aktualita
Ačkoliv není přehrávač nesoucí modelové číslo iRiver X20 oficiálně k dostání na trhu v USA, tak se na internetu objevily nové informace a dokonce ho již někteří obchodníci na internetu nabízí. Navíc se očekává brzké vypuštění. Nový multimediální...
K oblíbeným
reklama
Ačkoliv není přehrávač nesoucí modelové číslo iRiver X20 oficiálně k dostání na trhu v USA, tak se na internetu objevily nové informace a dokonce ho již někteří obchodníci na internetu nabízí. Navíc se očekává brzké vypuštění. Nový multimediální přehrávač založený na flash paměti nabídne kapacitu až 8GB, navíc je obsažen microSD paměťový slot pro dodatečné rozšíření kapacity. Velikost displeje u přehrávače X20 je 2,2“ a podporuje 260 tisíc barev. Kromě poslechu hudby tak můžete prohlížet fotky ve formátu JPEG a přehrávat videa MPEG-4 AVI a WMW.


Joystick nabízí pohyb do pěti směrů a ovládání je stejně jednoduché, jako u předchozích modelů. Obvyklým rysem přehrávačů této společnosti je FM tuner a zabudovaný mikrofon pro záznam zvuku, ani zde nechybí žádný tento prvek. Z hudebních formátů si pak poradí s WMA, MP3 a OGG, detailnější informace ohledně DRM se ve zprávě neobjevily. Cena novinky je potom zhruba 220 amerických dolarů.

Zdroj: Laptoplogic
reklama
Nejnovější články
Logitech MX Anywhere 3: nová myš se superrychlým skrolováním Logitech MX Anywhere 3: nová myš se superrychlým skrolováním
Společnost Logitech přichází na trh s novou počítačovou myší MX Anywhere 3, která přináší superrychlé skrolování díky kolečku MagSpeed. Dle výrobce by měla zvládnout prolétnout 1000 řádků za sekundu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Adobe ukázal novou funkci výměny oblohy ve Photoshopu pomocí AI Adobe ukázal novou funkci výměny oblohy ve Photoshopu pomocí AI
Společnost Adobe připravuje spoustu zajímavých funkcí pro své aplikace. Jednou z nich je i výměna oblohy (Sky Replacement) pomocí systémů umělé inteligence Adobe Sensei. Ta zajistí větší věrohodnost výsledku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
AMD Navy Flounder: Radeon se 40 CU a 192bitovým rozhraním AMD Navy Flounder: Radeon se 40 CU a 192bitovým rozhraním
Jako Navy Flounder byl už dříve označen čip Navi 22, ale to není tak jednoznačné. Nyní se ale dozvídáme o tom, že Navy Flounder má být v podstatě nástupce Navi 10 s rovněž 40 jednotkami CU. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
NASA Artemis Plan: kterak na Měsíci přistane první žena a další muž NASA Artemis Plan: kterak na Měsíci přistane první žena a další muž
NASA představila Artemis Plan a konkrétně pak aktualizaci svého programu Artemis zahrnující také Fázi 1, čili plány pro přistání lidí na Měsíci. Mezi nimi už bude i první žena a cílem je rok 2024.  
Včera, aktualita, Jan Vítek
YouTube vrací lidské kurátory, AI se moc neosvědčila YouTube vrací lidské kurátory, AI se moc neosvědčila
Server YouTube ve zvýšené míře nasadil systémy umělé inteligence, které měly za úkol odstraňovat nenávistný a jinak závadný obsah. Nyní ale couvá a vrací lidské kurátory kvůli vysoké chybovosti AI.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář