reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

j.albi

Registrace: 3.2.2011
Komentářů: 7, score 1.0
Účast v Expertiádách: 18 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 2 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 18.3.2011 s hodnocením +1:
Myslím si, že u PC alespoň s dvoujádrem a min. 4GB RAM, což považuji v dnešní době za minimum i u notebooků, není problém ani Aero. A co se týče zpomalení po aktualizaci, u dobře nastaveného a spravovaného stroje není problém. U těch, kteří nechtějí přejít na vyšší verzi se mě zatím vždy potvrdilo, že se nechtějí učit něco nového, případně se bojí opustit vžité stereotypy. U starších se to dá možná i pochopit, ale u mladých nebo dokonce u IT to nechápu.
Tohle je ale diskuze o IE9. S tou bych zatím u domácího použití počkal. Běžný uživatel hodně prohlíží videa a tady může nastat problém. Zatím není flash player pro IE9. I pro IE8 je to beta verze, která je ale funkční. Pod IE9 jsem ji zatím nerozchodil. A to nehledě na to, že v drtivé většině spravuji 64b verze W7. U IE8 64b flash šel rozchodit, ale u IE9 se mě to zatím nepodařilo. Nehledě na chybu ve flash, která má být odstraněna až někdy příští týden.
Spravuji i Visty a i ty jsou pořád lepší než WXP. Jde prostě o zvyk. Visty a W7 se lépe administrují, zálohují, nemluvě o síťových možnostech.
Komentář z 18.3.2011 s hodnocením +1:
U W7 šipka o úroveň výš není třeba, stačí v řádku s cestou kliknout přímo na kterou úroveň chci skočit. Špatně popsané cesty? Stačí kliknout do adresního řádku ­(mimo text adresy­) a ukáže se skutečná cesta. Na WXP bych se dobrovolně nevrátil. Takže sorry, vrátit se k WXP je cesta zpět.
Komentář z 14.3.2011 s hodnocením +1:
S CSS3 se nevytáhli. Plno příkazů vůbec nezapracovali. V tomhle směru mám raději Operu. Přikládám CSS Compatibility pro IE.
http:­/­/msdn.microsoft.com­/en­-us­/library­/cc351024­(v=vs.85­).aspx

Nejméně přínosné komentáře