reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak bude vypadat komunikace budoucnosti v podání Motoroly?

12.4.2001, Petr Klabazňa, zpráva
Jak bude vypadat komunikace budoucnosti v podání Motoroly?
Motorola představila design budoucnosti, který dá všednímu životu zcela nové dimenze … V italském Miláně představila Motorola na veletrhu Salone Internazionale del Mobile 2001 návrhy nejnovějších modelů svých zařízení. Ovšem nejde jen o novou podobu produktů, ale o zcela nový přístup k filozofii mobilní komunikace – ostatně posuďte sami..
Motorola představila na veletrhu Salone Internazionale del Mobile 2001 v italském Miláně návrhy nejnovějších modelů svých zařízení. Nejde jen o novou podobu produktů, ale o zcela nový přístup k filozofii mobilní komunikace. Motorola vidí budoucnost v zařízeních, které navrhuje v souladu se svou vizí Intelligence Everywhere™. Tato vize umožní inteligentní komunikaci a úplně změní způsob naší práce, odpočinku i mezilidských vztahů .. asi v takovémto duchu se nese tiskové prohlášení společnosti Motorola.

Motorola Consumer Design Experience je designérský tým, který pracuje na vývoji budoucí mobilní komunikace a určuje strategický směr. Jednotliví členové týmu pracují na nových možnostech vzájemného spojení hardwaru a softwaru. Zaměřuje se na propojování komunikační technologie s běžným životem (doma, v práci ...).

Návštěvníci si dokonce mohou prohlédnout šest designérských studií budoucích modelů, které hledají způsob, jak zachytit nové a neobvyklé způsoby vzájemné komunikace i komunikace s okolím a jak integrovat přístup k datům a službám. Z následujících přiložených fotografií si může utvořit vlastní názor každý z nás...

Mood hood je určen pro mladé. Mohou pohodlně naslouchat svým oblíbeným soundtrackům a dělit se o zvuk s kamarády.Life recorder zaznamenává obraz, zvuky, vzkazy a poznámky a v reálném čase z nich sestavuje deník, který lze upravovat a sdílet.Shared knowledge umožňuje uživatelům zachytit realitu, která je obklopuje, a veškeré informace sdílet s kolegy nebo přáteli prostřednictvím multimediální konference v digitálním prostředí.Always connected představuje špičku inteligentní komunikace. Zajišťuje nepřetržité spojení s kolegy, zprávami a daty, které filtruje tak, aby se k příjemci dostávaly tím nejvhodnějším způsobem podle toho, kde se právě nachází.

Other’s eyes je jakýsi rodinný portál. Umožňuje zachytit situaci doma, v zahraničí nebo v kanceláři v reálném čase a podělit se o ni s rodinou či přáteli, kteří mohou být kdekoli na světě.Hearing hand usnadňuje cílené nakupování využitím služeb založených na určení polohy.O rychlosti uvedení do reálného každodenního života se prozatím nenechá příliš spekulovat, to samozřejmě ukáže až čas. Nicméně si říkám (pominu-li blízkost s fantazií :-o), no byla by to docela zajímavá změna...


Zdroj Tisková zpráva
reklama