Ano, výborný článek. Pokud se mohu přimluvit, příště bych uvítal více ekonomických a organizačních inforamcí. Kdo s kým co za kolik a tak :-)
Odpovědět0 0
sisak
|
23.9.200617:43
no tesim se na dalsi... co se tyka DLC, slysel jsem informace o tom, ze je tato technologie zatim pouze testovana.Ale vic nic bohuzel.
Odpovědět0 0
Igi
|
22.9.200618:48
Nevadel by mi niekto zohnat wafer s Athlonmi. Stoji iba cca $10, berem ich 10 hned.
Odpovědět0 0
a není to 10 dolarů za palec? :-) add výše, 450mm to bude :-)
Odpovědět0 0
Takovýhle články mi dokážou spravit náladu... Děkuji autorovi za příjemné počteníčko.
Odpovědět0 0
nechem ripat ale vo vybere casti clanku mate napisane nm namiesto mm "Kdy přijdou 450nm wafery?",tie by asi moc ekonomicke neboli :)
inac dobry clanok
Odpovědět0 0
článek good - dobré nastínění problematiky, i když docela povrchně
jak se tak na to dívám, tak se svým 65 nm Pentium D vydržím do roku 2011 - 22 nanometrů
Odpovědět0 0
uááá, povrchně ? Z hlediska oboru jako takového určitě, ale z hlediska odbornosti předpokládané u čtenáře SHW je to spíš už na hraně - a dál asi už vážně nemá cenu zacházet..
Odpovědět0 0
no já proti článku nic nemám, ale víc do podrobností mohl být rozpracovaný (osobně pro mě v něm bylo jenom pár nových věcí)
Odpovědět0 0
ale no tak, skromnost je vlastností králů ;-)
Odpovědět0 0
rýpavce neřešit ;)
Odpovědět0 0
už mlčím :_D
Odpovědět0 0
Myslim, ze to bolo tak pisane aby tomu rozumeli aj obycajni ludia, ktori sa touto tematikou zaoberaju len povrchne ... a preto si nemusia brat ku kazdemu druhemu slovu slovnik cudzich slov ... ja som si nebral ale bolo to dost narocne odborne citanie (pre mna DOST odborne, ty si asi skiller)..
Zaver: Clanok hodnotim kladne ... ked sa do problemu viac pohruzim a bude pre mna viac aktualny, urcite sa knemu vratim ... ako inak obvykle k vacsine skvelych clankov na tomto vybornom servery...
PS2: A na zaver vtip z tejto nasej brandze:
Rozprávajú sa dva počítače:
”Počul si ten nový vtip? 00010001010002”
”Hahaha.”
Odpovědět0 0
Nedá mi to a taky musím napsat, že je tento článek skvělý - dobrá práce;)
Odpovědět0 0
sisak
|
21.9.20069:36
Dekuji za hezky prehledovy clanek. Co se tyka staleho zmensovani, je treba zminit i ulohu teplotou aktivovane difuze, ktera vyrazne snizuje zivotnost, spise nez tunelovani elektronu:D Co treba informace o materialech s vetsi sirkou zakazaneho pasu. Napriklad diamond-like carbon, ktery ma az 3x vyssi hodnotu Eg nez v soucasnosti vyuzivane materialy na bazi kremiku. Nenasel jste o tom nejake informace? Pry by meli mit diky velmi vysoke tepelne vodivosti nesrovnatelne nizsi naroky na chlazeni... diky
Odpovědět0 0
Díky za pochvalu. Témat které jsem minul bylo podstatně víc. A to se netýká jak polovodičů, ale i materiálů a samotné výroby. Článek jen opravdu jen takové naťuknutí. Kdo má zájem a koho jsem "navnadil", určitě nezůstane jen u toho. Co se DLC týče, jak dalece se prakticky používá třeba v procesorech, nevím. Vím že se často používá jako ochranný lak, ale tím to tak končí... ;-)
Odpovědět0 0
přidávám se k ostatním, opravdu výborný článek. Nejsem schopen posoudit technologickou správnost, ale podáno je to příjemně :)
Odpovědět0 0
Moc povedené, gratuluji! :)
Odpovědět0 0
Boris111
|
21.9.20061:56
Tiež musím pochváliť autora lebo takto kvalitný článok sa len tak nevidí ... takže díky :)
Odpovědět0 0
velmi pekný článok ! ešte krajšie fotografie
Odpovědět0 0
gro
|
21.9.200615:49
No to ano, cirkus humberto hadra, spousta velotočů ale proč to všechno ? vykládá se tu neustále o technologii a složení kamene pro sochaře ale kde je sochař a kde je jeho záměr, kde je umělecké dílo ?
Odpovědět0 0
.... velice rád tyto dezerty .. opravdu ... díky ..
...... co takle pár fotek jadýrek z nějakého mikroskopu .....
Odpovědět0 0
Ooo. Dakujem za posobive linky. Take cosi ma vzdy potesi. Hlavne CPU v tych ruckach :-)
Odpovědět0 0