www.svethardware.cz
>
>
>
>

Je to tady, začíná předprodej HTC Vive, a to i v ČR

Je to tady, začíná předprodej HTC Vive, a to i v ČR
, , aktualita
Dnešní den má v kalendáři poznačená velká část příznivců virtuální reality, do předprodeje jde HTC Vive. Tento headset bude prvním z headsetů se zvučným jménem, které ke svému fungování nepotřebují mobilní telefon. Odhaleny byly i ceny na každý region.
K oblíbeným
reklama
Dnes v 16:00 našeho času se začíná předobjednávat VR headset HTC Vive. Je tak možno učinit na oficiálních internetových stránkách výrobce, zároveň je ale upozorňováno na to, že si každý může objednat pouze jeden kus HTC Vive.

Byl zveřejněn i ceník, kde se objevuje i cena pro Českou republiku (Slovensko chybí), nicméně cena je uvedena v eurech, I tak ale můžeme předpokládat, že předobjednávky budou uskutečnitelné i u nás. HTC Vive vyjde na 899 eur, tedy v přepočtu 24 300 Kč včetně daně,ale bez poštovného. Headsety k zákazníkům dorazí 5. dubna.

HTC si tedy za svůj headset účtuje více než konkurence v podobě Oculusu Rift, jehož cena se očekává asi o 5 tisíc korun nižší. Na druhou stranu na trh dorazí dříve a množí se i zprávy, že Vive nabízí opravdu dobrý zážitek z VR. Navíc Oculus Rift za tuto cenu nedorazí s ovladači, které budou k Vive přibaleny.

Zdroj: blog.htcvive.com
reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: červenec 2021 Doporučené PC sestavy: červenec 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek18 komentářů
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář