Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jimmz147

Registrace: 14.8.2013
Komentářů: 145, score 2.2
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 5 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 29.8.2017 s hodnocením +12:
Mikrotransakce a DLC se již dávno vymkli z rukou. Firmy již dopředu s DLC počítají a neštítí se klidně vyříznout část již hotového obsahu, aby jej následně nabídly k dodatečnému zakoupení. Vrcholem této sprosťárny jsou DLC dostupné první den uvedení hry *facepalm*.
Early Access, lehce zmíněný v článku, není o moc lepší. Spousta projektů je ROKY v Early Access, nebo v beta verzi. A není se čemu divit. Peníze jsou již doma, tak nač spěchat s vývojem, že? ­(sarkasmus­)
Čest výjimkám, například CD Projekt RED a jejich Zaklínač 3. To je skvělý příklad toho, jak udělat DLC správně. 16 jich je zdarma a 2 placené jsou masivním rozšířením původní hry.
Komentář z 13.12.2016 s hodnocením +9:
Na uvedeném obrázku je napsáno 3,4+, takže frekvence mohou být i vyšší. Navíc nevíme, jaké bude hodnota Turba­/XFR. Pokud se podívám na volně dostupné procesory Intel 8­/16, tak nejvyšší frekvenci má i7­-6900K s 3,2 základem a 4,0 turbem. Vše pod ním má max 3,5 v turbu a méně.
Komentář z 2.12.2014 s hodnocením +7:
Moje první PC z dob kdy se ještě frekvence procesoru počítala na desítky MHz mělo taky AMD a už jsem u nich až na výjimky zůstal. Přesto nemám problém známým a klientům doporučit jedno či druhé na základě jejich požadavků...křižácké války mezi příznivci obou stran jdou mimo mě.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 21.9.2020 s hodnocením 0:
Nestačím se divit některým zdejším komentářům, proto zde uvedu několik informací ohledně případného ransomwaru v nemocnici.
1­) Pokud v nemocnici ­"nejdou počítače­", znamená to, že se lékař nedostane k anamnéze pacienta a k jeho předchozím vyšetřením, ordinovaným lékům atd. Může tedy velice snadno chybně diagnostikovat pacientovi potíže z čehož by pak měl obrovské problémy. Jediná možnost jak získat info o pacientovi je skrze papírovou kartotéku, což už v dost případech není možné, díky elektronickým podpisům lékařských zpráv.
2­) Téměř všechny přístroje připojené do sítě jsou díky neschopnosti a dekadenci výrobců postaveny na extrémně zastaralých OS bez jakéhokoliv zabezpečení. Virus tedy extrémně snadno vyřadí buď samotný přístroj, nebo obslužnou stanici.
3­) Toto samozřejmě velice snadno zasáhne stejným způsobem i nemocniční lékárnu, či laboratoře
Moderní zdravotnictví je naprosto závislé na IT. Bez něj se vracíme minimálně o milénium zpět. Poznámky, že lékaři mají léčit a ne koukat do PC jsou pohled člověka, co ve zdravotnictví nikdy nedělal.
Komentář z 24.11.2015 s hodnocením 0:
Řekl bych, že jde spíše o jakýsi hoax. Zaprvé BSA není v ČR registrovaná jako právní subjekt, nemůže se tedy s nikým soudit. Zadruhé, jak již bylo zmíněno, daný web je registrovaný pro reklamní společnost.
Komentář z 22.9.2015 s hodnocením 0:
Nejraději bych byl, kdyby řada Green úplně zmizela, mám s ní jenom ty nejhorší zkušenosti. Jejich spolehlivost i rychlost jsou dost bídné. Jediné jejich výhody jsou relativně tichý chod a nízké teploty.