reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 10.11.2013
Komentářů: 29, score 0.7 | Digimanie: 26/1.0 | Svět mobilně: 9/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 26.6.2021 s hodnocením +2:
Takže doufám, že jste díky své neochvějné víře v světlé zítřky Tesly kapitalizoval svůj majetek, nakoupil její akcie a žijete pohodlně z dividend ;­-­) Jo aha, ona nikdy žádnou nevyplatila a ví bůh, zda a kdy k tomu možná dojde... Takže cena akcií je ryze spekulativní a jinak než spekulací se na nich vydělat nedá. Koneckonců rating B­- od Standard & Poor­'s ledasco naznačuje. Jiná věc je, že v tomto zvláštním vesmíru tento model podnikání klidně funguje :­-)
Komentář z 23.1.2023 s hodnocením +1:
Ale to se dělá běžně a všude i na západě ­- automobilky si koupí konkurenční model a rozeberou ho do šroubku a nechávají se ­"inspirovat­" zajímavými řešeními :­-­)
Komentář z 21.9.2022 s hodnocením +1:
Vážně předpokládáte, že samotná kamera Vám zajistí stejně spolehlivou detekci i za ztížených povětrnostních podmínek? Proč se tedy například pro snímkování zemského povrchu používají i radary, když to samé poskytne kamera? Že by mraky, noc? ;­-­) V mlze ,dešti bude spolehlivost optického snímání zákonitě klesat, v noci se předpokládám sice používá infra, ale příslušné specializované snímače mají dramaticky menší rozlišení a nejsou schopny rozeznat překážku o stejné teplotě jako má okolí, radar samozřejmě ano...

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 26.8.2021 s hodnocením -1:
...jste mě fakt neskutečně pobavil: ­"Nedivil bych se kdyby elektřinu takový panel vyráběl i v noci za jasného úplňku­", ­"...produkce elektriny....od brzkého svítání az do úplné tmy­" :­-­) To jste myslel opravdu vážně? Ta energie by se vzala kde? Už jste se někdy ohřál od úplňku nebo za svítání atp? ;­-)
Komentář z 2.7.2021 s hodnocením -1:
"..dlouhodobým investorům přinesla ­(Tesla­) za ty roky už zhodnocení jejich vkladu o stovky až tisíce procent­" Ono zhodnocení nezaplatila Tesla ze svých zisků, ale noví ­"investoři­" = spekulanti, kupující akcie za vyšší a vyšší cenu. Každému je jasné, že takto to nemůže fungovat trvale, protože žádné ­"letadlo­" nemůže stoupat do nekonečna :­-)