www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

J&W nabídne pasivně chlazený nettop

J&W nabídne pasivně chlazený nettop
, , aktualita
Společnost J&W si pro nás přichystala nový nettop, který potěší uživatele hledající bezhlučný počítač. Jedná se totiž o model M001, který je kompletně pasivně chlazený a hluk přitom nemusí unikat ani od pevného disku, protože si místo něj...
K oblíbeným
reklama
Společnost J&W si pro nás přichystala nový nettop, který potěší uživatele hledající bezhlučný počítač. Jedná se totiž o model M001, který je kompletně pasivně chlazený a hluk přitom nemusí unikat ani od pevného disku, protože si místo něj můžeme pro jednu 2,5" pozici s rozhraním SATA 3 Gbps klidně navolit SSD. Chlazení zde zajistí bohatě žebrované hliníkové tělo.

J&W M001 je založen na základní desce formátu Nano-ITX a na výběr jsou přitom procesory Intel "Cedar Trail" Atom D2550, N2800 nebo N2600. Pro osazení paměťmi DDR3 je tu jeden volný slot typu SO-DIMM s podporou až 4 GB paměti.

Další výbava zahrnuje Wi-Fi 802.11 b/g/n, gigabitový Ethernet, tři USB 2.0 porty, čtečka karet SD/SDHC/MS/MS Pro/MMC, rozhraní HDMI a D-Sub a sériový port RS232 (COM). Nepočítaje anténu má tento počítač rozměry 135 x 128 x 45 mm, ale cenu a dostupnost jsme se nedozvěděli.

Zdroj: TZ J&W
reklama
Nejnovější články
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek