reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

kazaxx

| Digimanie
Registrace: 18.5.2017
Komentářů: 131, score 0.5 | Digimanie: 3/-1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 23.1.2023 s hodnocením +7:
Korea., ne Cina. V Rusku hodne jezdi KIA a Hyundai. Prekonala i Ladu. V odlehlych oblastech smer Sibir a Mongolsko jezdi hlavne osobaci KIA a nakladni UAZya Zily. Sam Kiu nemam, ale ty ctyrkolky, modely 90­-2004, jsou pry strasne spolehlive bez ohledu na teren nebo pocasi. Jinak klasicke osobacky ­(KIA, Hyundai­) jsou moderni auta s plnou vybavou za cenu “zigulika”, takze Lada v Rusku ma s prodeji docela problemy. Jinak Korea je ohledne embarga na Rusko opatrna. Prave kvuli severnim sousedum. Pokud by si z Ruska udelali zhrzenou milenku, Cina bude ve Zlutem mori delat naschvaly a severekorejci zas ve vychodnim u Japonska.
Komentář z 26.9.2022 s hodnocením +4:
Ten modrý Cargo 363.5 co vozí náklady má 900 kW motor ­(co dává výkon 3700 kW­) a uveze těch náklaďáků asi 20. Jeho maximální rychlost je 120 km­/h. Nepoužívá žádné baterie, žádné pneumatiky, absolutní minimum plastů a drahých kovů. Krmený je 24­/7 a mašinfíreři se střídají v depu, takže i vlak jede 24­/7. Též je reálné si udělat z kolejí odbočku do fabriky či skladů, to z dálnice možné není. Koleje vedou do všech Větších měst po celé evropě. Z depa to pak mohou vozit EV 7,5 tuny koncovým distributorům. EV náklaďáky v tom tak nějak postrádají význam.
Mimoto pokud budou vlak krmit pouze JE, jedná se o nejčistší zdroj energie, který nemá tolik odpadu jako fotovaltaika nebo větrná elektrárna. jaderný odpad se ukládá nejen z důvodu nebezpečnosti ­(radiace­) ale i z důvodu úplného vyčerpání v časech budoucích.
Komentář z 1.11.2021 s hodnocením +4:
Obcas mrknu na bazos, jak jsou na tom ceny a nestacim se divit. I tam jsou ceny o 300 % vyssi kak pred rokem. A to i u takovych vykopavek jako GTX 580 nebo HD6970. Tvl
Kdo to za 2­-3 000 Kc koupi?

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 27.3.2023 s hodnocením -4:
Jako sorry ale ktery intel CPU se neda vykonem s AMD srovnavat. Ktery Intel CPU ma problem s RAM nebo chipsetem? Pokud vim, tak ten naskok AMD byl davno intelem setren. Dnes jsou si oba ve vykonu rovny, jen ten rozdil v cene je stale jiny.
Komentář z 7.9.2022 s hodnocením -3:
ne ne úplně, co jsem viděl videa, tak to blafne okamžitě a interiér vozu hoří v mžiku. Zatím co vozidlo z fosilu potřebuje čas na vysokou teplotu a zapálení celého vozu, tenhle oblouk hned svařuje. Ten čas na vystoupení z vozu máte i u fosilních paliv, jenže při nehodě se zaklíní dveře nebo řidič a pak je tragédie na světě. Loni jsem někde viděl statistiku, dle které shoří 50 aut denně ­(fosilních­) avšak tragicky to skončí jen v jednom případě. Takže o čase úniku z vozu fakt nemůže být řeč. Zatím co benzín začne pomalu hořet a budit, tohle způsobí ohňostroj jako kráva a nepotřebuje to ani vysokou teplotu, stačí proražení článků při nehodě.
Komentář z 21.2.2023 s hodnocením -2:
stačí jí tam nechávat :­-D A podle mínus tady u různých komentářů, soudím, že libtardíci už jsou i tady na tomhle webu XD