www.svethardware.cz
>
>
>
>

KFC uvádí herní konzoli s místem pro kuřecí nugetky

KFC uvádí herní konzoli s místem pro kuřecí nugetky
, , aktualita
Ne, nejde o předsilvestrovskou legrácku a ano, výrobcem je skutečně společnost KFC, která je známá po celém světě díky své síti rychlého občerstvení. Spojila se totiž s nám známými firmami a představila KFConsole. 
K oblíbeným
reklama
KFConsole je tak určena zároveň pro herní i chuťové potěšení, neboť obsahuje šuplík, v němž si můžeme v teple udržovat kuřecí nugety, přičemž hardware nám tepla poskytne jistě více než dost. Otázka je, jak dobře se bude snášet mastné jídlo sdílející stejný prostor s počítačovými komponenty, což už ale bude záviset především na přístupu majitele. 
 
 
KFConsole nám připomene (fritovací) hrnec, přičemž onen šuplík pro pochutiny najdeme přímo v jejím čele pod hlavním logem. Samotný hardware je umístěn logicky až vespod, odkud bude moci poskytovat své teplo, přičemž se nejedná o nic speciálního. 
 
 
 
Společnost KFC se v tomto případě spojila s firmami Cooler Master, Intel, Asus a Seagate a vytvořila de facto PC založené na Intel NUC 9 Extreme, což je systém na PCIe kartě, který je napojen na grafickou kartu Asus s GeForce RTX generace Turing (soudě dle DVI, které už Ampere nenabízí). Vedle toho má také NVMe SSD od Seagate s kapacitou 1 TB. 
 
 
Podrobnosti o výběru hardwaru nebyly prozrazeny, takže tápeme především s ohledem na výběr GPU, kde se sice mluví o podpoře 4K a hraní až při 240 FPS, ale to se týká spíše možností grafického výstupu než výkonu. Na další informace si tak musíme počkat. 
 
reklama
Nejnovější články
YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně
Reklamy jsou jedním ze způsobů, jak se financuje chod platformy YouTube a jak vydělávají youtubeři. Pokud ale uživatelé nechtějí sledovat reklamní spoty, mají nově možnost levnějšího předplatného Premium Lite.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX
Společnost Minisforum zařazuje do své nabídky čím dál zajímavější modely minipočítačů ve stylu NUC. Nyní tu máme model založený na mobilním APU AMD Ryzen 9 5900HX, čili téměř nejvýkonnějším čipu svého typu
Včera, aktualita, Jan Vítek
Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři
V poslední době bylo vedení společnosti Activision Blizzard kritizováno za to, jak přehlíží a někdy dokonce aktivně kryje či podporuje případy sexuálního obtěžování na pracovišti. Firmu začali už i opouštět sponzoři.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD
Po delší době se podíváme na vývoj prodejů velkého německého obchodu Mindfactory, který tvoří podrobné statistiky. Ukazuje se tu pár zajímavých údajů o tom, jak se změnil DIY trh během prvního pololetí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX
Nejen Blue Origin a Virgin Galactic poletí s civilisty do Vesmíru. Podobný projekt chystá i SpaceX, jeho cílem je ale kroužení na orbitě po několik dní. Výsledkem však bude 5dílný dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space.
Včera, aktualita, Milan Šurkala