Kingston přichystal novou nabídku modulů HyperX Predator a Fury DDR4 RGB

Kingston přichystal novou nabídku modulů HyperX Predator a Fury DDR4 RGB
, , aktualita
Společnost Kingston dnes ohlásila, že její HyperX představuje nové moduly Predator a Fury DDR4 RGB, které byly vylepšeny s ohledem na výkon i kapacitu. Těšit se tak můžeme na moduly oficiálně zvládající efektivně až 4800 MHz. 
K oblíbeným
reklama
Jde tak o novinky pro řadu výkonných HyperX Predator DDR4 RGB i cenově výhodnějších HyperX Fury DDR4 RGB, což platí pro samostatné moduly i celé sady. Obě řady přitom jsou vyzbrojeny certifikacemi Intel XMP a také AMD Ready for Ryzen.
 
 
HyperX Predator DDR4 RGB nově nabízí efektivní takty až 4800 MHz s latencemi od CL12 po CL19, přičemž overclockeři budou mít možnost tyto paměti vyhnat ještě mnohem výš, ostatně výrobce zmiňuje, že před několika týdny byl právě s řadou Predator dosažen takt 6600 MHz. 
 
 
K dispozici jsou pak v baleních po jednom, dvou, čtyřech i osmi modulech s kapacitami 8 GB, 16 GB a 32 GB, přičemž celé sady končí na celkové kapacitě 256 GB. A samozřejmě tu máme také RGB podsvícení různými efekty, které lze nastavit pomocí softwaru HyperX Ngenuity. 
 
 
HyperX Fury DDR4 RGB představují levnější řešení, ale jejich takty také končí na 3600 MHz při CL18. Kapacita se pak šplhá až na 128 GB v případě sad čtyř modulů a dle tabulky dole jde v jejich případě pouze o moduly s kapacitou 32 GB, takže nízké ceny nečekejme. 
 

Dle Kingstonu ale jsou aktuálně HyperX Fury v nabídce s takty 2400 až 3733 MHz a CL15 až CL19. Kapacity začínají v rámci celé této řady na 4 GB na modul, takže zasahují i do populární nabídky 2x 8 GB DDR4-3200.
 
Zdroj: Hexus.net
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos
Tzv. rumors se umí občas pěkně rozcházet a velmi dobře to jde vidět na procesoru Samsung Exynos 9925. Ten by měl přinést do mobilních procesorů Samsung výkonnou grafiku od AMD. Už poněkolikáté se mění předpokládané datum uvedení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE
Společnost Philips uvádí do nabídky svých monitorů novinku v podobě modelu 288E2UAE. Jde o 28" monitor, který nabízí 4K rozlišení a 10bitové zpracování barev. Přitom má jít o poměrně levnou variantu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost
Společnost LAVO přichází na trh s novým úložištěm elektrické energie. Nebude ji ale ukládat primárně v akumulátoru, ale ve vodíku. Její úložiště totiž bude provádět elektrolýzu vody a chybět nebude palivový článek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny
Společnost QNAP varuje své zákazníky před dvěma malwary, které na jejích zařízení těží kryptoměny. Jde o Dovecat a dedpma, které se poslední dobou šíří Internetem a mohou napadat i jiná zařízení s Linuxem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD
Intel včera představil další grafické karty, které budou po více než dvou dekádách od dob modelu Intel 740 nabídnuty na trhu. Ukazuje se ale, že si je nebudeme moci koupit samostatně a ani vyzkoušet na sestavě s procesorem AMD. Proč? 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů