reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Konference IDF bude v Praze

, , aktualita
Konference IDF bude v Praze
Společnost Intel oznámila, že prestižní konference Intel Developer Forum se bude poprvé konat v Praze. Praha se tak postaví po bok měst jako San Francisco, Tel Aviv, Sao Paulo a další, kde se konference IDF konala. Nabídnuta bude pestrá...
Konference IDF bude v Praze
Společnost Intel oznámila, že prestižní konference Intel Developer Forum se bude poprvé konat v Praze. Praha se tak postaví po bok měst jako San Francisco, Tel Aviv, Sao Paulo a další, kde se konference IDF konala. Nabídnuta bude pestrá nabídka školení, diskuzí, vizionářských přednášek od světových odborníků a také jedinečná možnost navázání spolupráce ve všech klíčových technologických oblastech.

Konkrétně konference začne 4.října v Kongresovém centru Praha. Při přednáškách bude nabídnut hlubší pohled do průlomových technologií společnosti Intel přímo od vrcholových manažerů společnosti a vedle přednášek máte unikátní příležitost získat informace přímo od vedoucích techniků v rámci programu Technology Insights.
Technologicky bude konference zaměřena na nejnovější vývoj v oblasti energeticky efektivního výkonu, architektury, platforem, polovodičů a softwaru. Technické semináře zahrnou digitální zábavu, mobilní platformy, bezdrátové technologie, budoucí technologie, výzkumy a standardy. Bližší informace naleznete na odkazu níže, na stránkách je zároveň k nalezení formulář pro případné zájemce, kteří by se chtěli zaregistrovat.

Zdroj: intel
reklama
reklama
reklama