reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Konzole Sony Playstation 3 již ve výrobě

, , aktualita
Konzole Sony Playstation 3 již ve výrobě
V červnu bylo odesláno na 200 tisíc komponent společnosti Asus pro výrobu konzolí Sony Playstation 3. Ty jsou nyní zkompletované dopravovány společnosti Sony. To znamená, že hardwarové specifikace konzole jsou již pevně dané a výroba se...
Konzole Sony Playstation 3 již ve výrobě
V červnu bylo odesláno na 200 tisíc komponent společnosti Asus pro výrobu konzolí Sony Playstation 3. Ty jsou nyní zkompletované dopravovány společnosti Sony. To znamená, že hardwarové specifikace konzole jsou již pevně dané a výroba se rozbíhá tak, aby bylo v listopadu, kdy se prodej Sony Playstation 3 oficiálně spustí, na skladech dostatek konzolí.Tento měsíc dostává Asus další hromady komponent, v září a říjnu by se již mělo jednat o více než milion kusů. Sony slibuje, že v době uvedení Playstation 3 do prodeje chce mít k dispozici nejméně dva miliony kusů, přičemž do konce roku 2006 by chtěla prodat asi 4 miliony kusů. Do března 2007 by se pak mělo jednat o 6 milionů konzolí.

Část konzolí by měla vyrobit i společnost Foxconn Electronics, zde se ale s výrobou počítá spíše v případě, že poptávka převýší nabídku. Což bude jasné až po spuštění prodeje.

Sony Playstation 3 bude k dispozici ve dvou vyhotoveních, levnější má být k dispozici za $499, dražší pak za $599. Prodej se spustí 11. listopadu v Japonsku, v Austrálii, USA a Evropě pak o necelý týden později, 17. listopadu.

Zdroj: www.xbitlabs.com
reklama
reklama
reklama