www.svethardware.cz
>
>
>
>

Koolance připravuje nový hardwarový systém pro správu chlazení

Koolance připravuje nový hardwarový systém pro správu chlazení
, , aktualita
Společnost Koolance vydala předběžné ohlášení nového systému s označením TMS-200. První tři písmena jsou zkratkou Thermal Management System, a jde tedy o systém správy chlazení, o němž však nebyly zveřejněny žádné bližší informace. Odkázáni...
reklama
Společnost Koolance vydala předběžné ohlášení nového systému s označením TMS-200. První tři písmena jsou zkratkou Thermal Management System, a jde tedy o systém správy chlazení, o němž však nebyly zveřejněny žádné bližší informace. Odkázáni jsme byli pouze na připojený screenshot, z nějž však lze leccos vyčíst.Součástí systému TMS-200 bude také jistý hardware, jenž je nyní ve vývoji, takže půjde nejspíše o řešení podobné mCubed T-Balancer bigNG. Dle poskytnutého screenshotu budeme moci sledovat teploty hlavních komponent, přičemž zde bude zahrnuto také vodní chlazení (v levé části Tank) a případně i dvě GPU, dva HDD, apod. Koolance také myslelo na to, že v systému mohou být dvě vodní pumpy, i když to příliš obvyklé není. A samozřejmě zde máme také sledování otáček ventilátorů a zachytávání hodnot do průběžných grafů.

Pokud by se daly ale otáčky a jiné hodnoty pouze sledovat, nešlo by o nic zajímavého. Hardware zde tedy jistě bude i pro ovládání otáček, nejspíše pomocí PWM pulzů. Pokud chcete mít o tomto produktu aktuální informace, stačí se zaregistrovat zde.

Zdroj: techPowerUp!
reklama
Nejnovější články
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti
Ceny grafických karet Radeon RX Vega 56 začaly v evropských obchodech klesat, za čímž mají stát AIB partneři firmy AMD a očekávaný nástup grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Tu očekáváme už dnes.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře