www.svethardware.cz
>
>
>
>

Koolance připravuje nový hardwarový systém pro správu chlazení

Koolance připravuje nový hardwarový systém pro správu chlazení
, , aktualita
Společnost Koolance vydala předběžné ohlášení nového systému s označením TMS-200. První tři písmena jsou zkratkou Thermal Management System, a jde tedy o systém správy chlazení, o němž však nebyly zveřejněny žádné bližší informace. Odkázáni...
K oblíbeným
reklama
Společnost Koolance vydala předběžné ohlášení nového systému s označením TMS-200. První tři písmena jsou zkratkou Thermal Management System, a jde tedy o systém správy chlazení, o němž však nebyly zveřejněny žádné bližší informace. Odkázáni jsme byli pouze na připojený screenshot, z nějž však lze leccos vyčíst.Součástí systému TMS-200 bude také jistý hardware, jenž je nyní ve vývoji, takže půjde nejspíše o řešení podobné mCubed T-Balancer bigNG. Dle poskytnutého screenshotu budeme moci sledovat teploty hlavních komponent, přičemž zde bude zahrnuto také vodní chlazení (v levé části Tank) a případně i dvě GPU, dva HDD, apod. Koolance také myslelo na to, že v systému mohou být dvě vodní pumpy, i když to příliš obvyklé není. A samozřejmě zde máme také sledování otáček ventilátorů a zachytávání hodnot do průběžných grafů.

Pokud by se daly ale otáčky a jiné hodnoty pouze sledovat, nešlo by o nic zajímavého. Hardware zde tedy jistě bude i pro ovládání otáček, nejspíše pomocí PWM pulzů. Pokud chcete mít o tomto produktu aktuální informace, stačí se zaregistrovat zde.

Zdroj: techPowerUp!
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0 a rovněž Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů