reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

kra.l

Registrace: 20.5.2015
Komentářů: 111, score -2.2
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 2.11.2020 s hodnocením +4:
Windows by už opravdu měl mít nějakého plnohodnotného soupeře, tohle co předvádí je k pláči.

Kdo z vás stále chce aby na něho při hraní her, nebo při koukání na film, nebo učitelé atd. při výuce. Všichni tihle určitě chtějí aby jim vyskakovali upozornění, které na stolním PC nikdo nechce.

Neustále změny nabídky Start, kterou nikdo nepoužívá, je složitá a nepřehledná, každý si dá raději bordel na plochu a hledá vše tam. Nabídku start přestali lidi používat. Protože na spuštění aplikace nestačí jen 2x kliknout Jako tomu bylo naposledy ještě možná ve Windows 7.
Seřazení balastu nepomůže.

Edge jak se dalo čekat byl rychlí jen dokud ho nezmršili a nezahltili balastem akorát lidem bez zeptání neukradli hesla a další věci z Google Chrome.

A Obnovovací frekvence ta se dá jednoduše taky v nastavení Windows změnit dávno. Nepřidávají nic nového jen přesouvají. Hrají si s barvičkami. Tyhle co na tom pracují jsou levnou pracovní sílou nedokáží nic naprogramovat. A když něco změní dokáží jen nasekat spousty chyb. Prostě hrůza. Doporučuji všem. Nedávejte si to. 2 z 10PC mají problém s verzí 2004 natož zase někde cpát něco nového, když nedoladili ani to předchozí.
Komentář z 26.1.2019 s hodnocením +4:
Tím si vykopou vlastní hrob :)
Komentář z 1.7.2022 s hodnocením +3:
Mnoho dalších funkcí a změn...
Takže vlastně nic nového jako vždy a zase jen nějaký placený balast jako reklama :D
A kolik přibude problémů opět ? :D
Jestli ještě nějaké vůbec můžou nastat. Měli jsme tu.­- Zvuk 5.1 ­- půl roku problém, Grafické ovladače k tomu 1 rok problém s HDMI atd, zabržděné SSD disky po 2 letech někde stále neopraveno, nefunkční síť a mnoh problémů k tomu včetně NAS serverů. Tiskárny v síti i normální tisk, no a další věci radši si už nechci vybavovat :D

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 9.5.2020 s hodnocením -23:
Proč taktovat ? nechápu, procesory na to stavěné prostě nejsou je vše pak nestabilní a ještě to trpí a pokud to nechají a opravdu budou procesor vytěžovat na 100% ­(proč by to jinak dělali­) což je samozřejmě v téhle době nesmysl. Tak procesor zničí tak, že po pár měsících používání nepojede ani na originální takt.

Další věcí je to, že jsou proti Intelu pomalí proto je musí stále taktovat , aby jejich ego vylezlo vzhůru :D A proto taky kupují AMD aby mohli machrovat kolik mají jader jenže 8jader nemá na 4 jádra od intelu. Nelze porovnávat jen výkon, ale i reálnou spotřebu nikoliv falešné TDP.
Bohužel lidi to nechtějí slyšet a proto má nyní AMD takovou úspěšnost. Já bych si ho zatím nekoupil a to jsem měl doma dříve jedině AMD a po problémech jaké umí udělat s ovladači když je součástka stará víc jak dva roky AMD nevěřím ani svěcenou vodu. Dva roky ladí ovladače protože jim vše strašně trvá a pak to domrší aby vás donutili koupit něco jinýho.

Ale je dobře, že tu AMD je intel alespoň zvedá výkon a drží cenu. I3 je nyní I5. Kdo koupí I5 má vlastně I7.


Komentář z 28.8.2019 s hodnocením -17:
A když to říkám stále, že AMD lže tak mám za to mínusy a teď tady máte pravdu. Kdyby ty procesory měli stejný počet jader tak mají podobný výkon jako Intel což nikdy nebylo. Lidi vidí jen počet jader, že má AMD 2x tolik a tak si ho radši koupí, ale testy ukazují opak. A proto jsem jim již dávno přestal věřit i co se spotřeby týče to vidím ostatně sám i na té teplotě CPU. A hodně dlouho mě budou přemlouvat abych si zase vyzkoušel nějaký procesor od AMD. Ostatně Userbenchmark.com vám výsledky výkonu ukáže jen by se to chtělo koukat. Ostatně to samé je jejich technologie 14nm AMD měří bez mezery takže je má mnohem větší ve skutečnosti a Intel i s mezerou mezi jádry. Proto AMD teprve dorazilo s technologii 14nm+ ostatně o hodně později než Intel a lidi tomu stále naivně věří. Ale neříkám, že AMD nemůže Intel technologicky překonat překonat.
Komentář z 30.5.2017 s hodnocením -15:
Všecky AMD totálně nehorázně špatně převádí teplo a nedá se s tím, k vůli špatně napájenému vrchu nic dělat. Dobře nanesená teplovodivá pasta je jistota!!!
Nechápu kdo tomuhle věří. Kdyby to tak bylo Intel by do toho dávno šel !!! Ta pasta je nanesené po celém, kdežto ta pájka je jen na kousku a zbytek je pokryt sice pájkou ale je ve vzduchu a není to 100% pokryté. Ono to ani nejde, bylo by potřeba to pořádně prohřát a tím by ty procesory zničili. Spíš mě připadá, že to tam AMD dává jen proto aby tam nikdo nelez.
Záleží pak kus od kusu jak se to povedlo a vodí to teplo.