reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Krátce nejen ze Světa PDA

1.2.2005, Pavel Bureš, článek
Krátce nejen ze Světa PDA
Smartphone Qool QDA-700 se již prodává. RPG Kyles' Quest 3 ohlášeno. Iniciativa nespokojených uživatelů CDMA pobízí k podpisu petice. Bývalý CEO palmOne dostane milionové odstupné.
Qool QDA-700 (případně Krátce) se již prodává v Německu za 469 EUR. Výrobce chtěl původně začít přístroj prodávat již v listopadu, a to v některých zemích Evropy a Asie, ale došlo ke opoždění. Informaci přinesl Brightand.Známá RPG hra Kyles' Quest se dočkala již třetí verze. Oceníte HiRes grafiku, zvukové efekty a hudbu přehrávanou na pozadí a senzační bojové efekty. V level editoru na PDA si můžete vytvořit plnohodnotné kolo s vlastním příběhem, z programu RPG Maker lze importovat mnoho textur, nestvůr a charakterů. Díky přepracovanému rozhraní je vytváření map otázkou několika minut. V programu je mj. zabudován editor obrázků. Pokud si hru objednáte s předstihem, zaplatíte o čtvrtinu méně - 14.95 USD. Více u výrobce.Na adrese cdma.nazory.cz bylo nedávno spuštěno diskusní fórum nespokojených uživatelů CDMA připojení Eurotelu. V diskusi zatím moc příspěvků není, ale na titulní stránce je petice, pod kterou se můžete podepsat, pokud jste uživatel CDMA a s textem souhlasíte.

Společnost palmOne minulý týden oznámila, že její CEO Todd Bradley rezignuje na svůj post ke konci kvartálu. Od firmy dostane plat 2,4 milionu USD a 2,8 milionu odstupné. Po odstoupení z funkce bude ještě do 3. června vykonávat funkci poradce. Informaci přinesl Brightand.
reklama