reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Krátce nejen ze Světa PDA

, , článek
Krátce nejen ze Světa PDA
DataViz licencoval Microsoft Exchange Server ActiveSync protokol. Přihlaste se na PalmSource Devon 2005. HP iPAQ hw6500 – Zabiják Trea 650?
Krátce nejen ze Světa PDA
Licencovaný protokol společnost využije v připravované aplikaci RoadSync. Program najde využití jako synchronizační software v mobilních zařízeních. RoadSync by měl sloužit jako propracovaný program pro synchronizaci úkolů, kalendáře a pošty v Outlooku. Spojením schopností RoadSyncu a ActiveSyncu vznikne synchronizační řešení zaměřené především na podnikovou sféru. První verze by se měla objevit v květnu a podle DataVizu budou podporovány přístroje s Palm OS, MIDP 2.0 a Symbian UIQ. Cena za licenci pro 1 uživatele se bude pohybovat mezi 49-99 USD, záleží na operačním systému. V červnu by produktová řada měla být doplněna o verzi pro Symbian Series 80, uživatelé Series 60 se dočkají aplikace až v září. Bližší informace najdete na webu DataVizu.


Tradiční vývojářská konference firmy PalmSource proběhne v San Jose 24-26. května. Jedná se o setkání vývojářů a spolupracovníků PalmSource, na konferenci budou představeny nové vývojářské nástroje, debatovat se bude mj. o bezdrátových sítích Bluetooth a Wi-Fi. Registrovat se můžete zde. Základní registrační poplatek činí 699 USD.

Na phonaAere.com recenzovali HP iPaq hw6500 o kterém se tvrdí, že je velkým konkurentem Trea. Jedná se o typově podobná zařízení, ale podle recenzí má Treo navrch. Je svižnější, displej má taktéž čtvercový, ale s větším rozlišením atp. U nás se zatím prodává pouze Treo.
reklama
reklama
reklama