reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

KRoman47

| TV Freak
Registrace: 11.3.2012
Komentářů: 37, score 1.3 | TV Freak: 4/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 18.4.2021 s hodnocením +7:
Články o ­"grafických­" kartách na IT webech už začínám pomalu brát jako provokaci. Všichni vědí, že to zase všechno skončí v těžbě kryptoměn a i kdyby ne vše, tak výkonem mainstream grafiku za 30 tisíc taky nikdo normální kupovat nebude.
Komentář z 2.9.2019 s hodnocením +7:
Řeší se pičoviny, testy výkonů budou pořád stejné, ať už je turbo 4,3 nebo 4,25 GHz.
Mám i5­-8600K s udávaným turbem 4,3 GHz, dobře větranou bednu s chladičem Fera 3 a kdy jsem tam viděl 4,3 GHz turbo? Odpověď zní: nikdy. Na okamžik 4,2 GHz, jinak spíš 4,1 GHz a sere mě to? Ne, základní takt je 3,6 GHz, takže 4,1 GHz je pořád kus nad ním.
Tyhle kreténoviny se vždy řeší jen u AMD i na dalším českém webu, to je hned stovek výblitků, ale jak je článek o Intelu, tak ticho po pěšině. Intel magoři jsou zkrátka daleko horší než u AMD.
Komentář z 20.11.2020 s hodnocením +6:
Stejně už bylo na čase se od komunistické Číny oddělit, ať už ten průběh bude jakýkoliv, že jim nelze s technologiemi důvěřovat potvrzuje obecně chování ČLR vůči nekomunistickým režimům, to jest agrese, nátlak, hrozby, úplatky, kybernetické a jiné útoky. Zkrátka naše ideologie není slučitelná s jejich, jednoduše ­- jsme nepřátelé, kteří by se neměli navzájem ekonomicky vůbec podporovat.
A proč ta averze? V práci máme hodně starších lidí, kteří neustále pějí ódy na Rusko a Čínu, jejich názory jsou tak stupidní, až to člověk nechápe. V zemi podle nich normální uvažující člověk žít nechce. A proč to celé tak chtějí? Protože bydlení ­"zadarmo­" ­- no ono není zadarmo že, když člověk ztratí svobody a už jen za odlišný názor člověka zničí i s celou rodinou.
Provolit se k totalitnímu režimu v demokracii jde, ale zpátky už ne, to se už musí jen prostřílet.
Také žít jako komunista v demokracii jde, ale demokrata v komunistické zemi také nejspíše zavřou, když rovnou někde nezavraždí.
Také si kolega strašně stěžuje, jak je to dnes všechno na nic a špatný a jak se měl za komunistů dobře. Sakra plánuje koupit nový Audi, má poslední Samsung Galaxy S20 a televizi za 50 tisíc a hromady dalších krámů a krámů ­- tomu jako říká mít se špatně?! Někteří lidi si prostě nevidí do huby. Ať se sem ta sebranka klidně nahrne a nakliká mi ty mínusy ­- komunismus = zlo.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 27.12.2020 s hodnocením -7:
Není divu, šlo o zaostalejší trhy a levný křápy. Z mých zkušeností MediaTek už nikdy víc, měl jsem ho v Sony mobilu a když jsem porovnal výkon s tabletem s Intel Atom, co měl stejný počet jader a jen nepatrně vyšší frekvenci, vyšel z toho Intel o celých 100 % výkonnější ­(veškeré praktické úlohy při běžném fungování zvládal za polovinu času­). MediaTek byl zadrbanej bordel a kvůli tomu, že neuveřejňoval ani zdrojové kódy ovladačů, nevznikla nikdy ani jediná alternativní ROM.
Komentář z 7.12.2019 s hodnocením -7:
Jenom klid, nekrofilní peďáku.
Komentář z 31.3.2021 s hodnocením -4:
Jenže tou dobou už bude mít každý PS5 nebo PS6 a na NVIDII hodí bobek.