www.svethardware.cz
>
>
>
>

Kyocera a nová řada A3 multifunkčních zařízení TASKalfa

Kyocera a nová řada A3 multifunkčních zařízení TASKalfa
, , aktualita
Společnost Kyocera ohlásila příchod nové řady barevných multifunkčních zařízení, které zvládnou pracovat s formátem A3. Jde o celkem čtyři produkty, a to TASKalfa 3051ci, TASKalfa 3551ci, TASKalfa 4551ci a TASKalfa 5551ci, jejichž distribuci...
K oblíbeným
reklama
Společnost Kyocera ohlásila příchod nové řady barevných multifunkčních zařízení, které zvládnou pracovat s formátem A3. Jde o celkem čtyři produkty, a to TASKalfa 3051ci, TASKalfa 3551ci, TASKalfa 4551ci a TASKalfa 5551ci, jejichž distribuci u nás zajišťuje jako obvykle firma Janus.

Jak už je na první pohled vidět z fotografie modelu TASKalfa 4551ci, nepůjde o levnější multifunkce do domácností, ale o výkonná zařízení pro firmy a pracovní skupiny. Nabídnou nám tisk rychlostí 30 až 50 stran A4 za minutu, první ČB kopii zvládnou vyrobit už za 3,4 sekundy a pracují se softwarovou platformou Kyocera HyPASS, která slibuje snadné propojení s podnikovými aplikacemi, jako je ERP (plánování podnikových zdrojů) a DMS (systém správy dokumentů).

Pro připojení zdrojů dat můžeme využít celkem čtyři porty USB, přičemž využít budeme moci vedle USB disku a čtečky karet třeba i klávesnici. Dále se můžeme těšit na vestavěný software typu OCR, díky němuž budeme moci skenovat přímo do PDF, tedy po dokoupení licence. Standardní je pak podpora protokolu IPSec a šifrování PDF. Dále Kyocera mluví o energetické náročnosti, jež má být dle ní oproti předchozím modelům pouze poloviční. Odhadovaná životnost je pak 1800000 stran, přičemž válce a vývojnice je třeba měnit po 600000 stranách.

Nakonec byly okrajově zmíněny také černobílé verze TASKalfa 3501i, 4501i a 5501i, které tisknou rychlostí 35 až 55 stran za minutu, také využívají HyPASS a určeny jsou pro kanceláře s 10 až 30 pracovníky, kteří dohromady tisknou 7000 až 15000 stran za měsíc. Jejich odhadovaná životnost je stejná jako u barevných modelů.

Zdroj: TZ Kyocera
reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek