reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Lenovo a nové stylové noteboky IdeaPad Z

, , aktualita
Lenovo a nové stylové noteboky IdeaPad Z
Společnost Lenovo nedávno letmo představila své chystané produkty, mezi nimiž byly i notebooky IdeaPad Z380 a Z580. Ty výrobce označuje za stylové modely, za což mohou především vybrané barvy. Brzy mají být k dispozici také na našem trhu....
Lenovo a nové stylové noteboky IdeaPad Z
Společnost Lenovo nedávno letmo představila své chystané produkty, mezi nimiž byly i notebooky IdeaPad Z380 a Z580. Ty výrobce označuje za stylové modely, za což mohou především vybrané barvy. Brzy mají být k dispozici také na našem trhu.

Nové modely IdeaPad nabídnou nedávno uvedené procesory Intel Core 3. generace "Ivy Bridge", přičemž se uplatní i výkonné Core i7, a dále tu bude Lenovo Enhanced Experience 3.0 pro Windows 7 (zajistí rychlejší start i ukončení běhu OS). IdeaPad Z380 je založen na 13,3" displeji s rozlišením 1366 x 768, grafice NVIDIA GeForce GT610M s 1GB paměti, má také DVD mechaniku, funkci OneKey II Theatre nebo rozpoznávání obličeje VeriFace. K dispozici bude v bílé, růžové a kovově šedé barvě.

IdeaPad Z580 dostane grafickou kartu NVIDIA GeForce GT630M 2 GB, až 8 GB RAM, 1TB HDD, DVD mechaniku, rozhraní USB 3.0, čtečku karet 5 v 1, HDMI i technologii Intel WiDi. O zvuk se postará i Dolby Home Theatre a stejně jako v předchozím případě tu bude OneKey II Theatre pro jasnější a ostřejší obraz i sytější zvuk.

Notebooky IdeaPad Z380 a Z580 budou k dispozici za cenu od 9 999 Kč bez DPH.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
reklama
reklama