www.svethardware.cz
>
>
>

Lenovo a WinMagic nabízí nové šifrování celých disků

Lenovo a WinMagic nabízí nové šifrování celých disků
, , aktualita
Společnost Lenovo ve spolupráci s WinMagic připravila nové řešení šifrování celého disku, které dostalo název SecureDoc. Postará se o centrální správu nových pevných disků s vestavěným šifrováním splňujících normu Opal, která spadá do portfolia...
K oblíbeným
reklama
Společnost Lenovo ve spolupráci s WinMagic připravila nové řešení šifrování celého disku, které dostalo název SecureDoc. Postará se o centrální správu nových pevných disků s vestavěným šifrováním splňujících normu Opal, která spadá do portfolia firmy rusted Computing Group, a určena je pro notebooky ThinkPad a desktopové počítače ThinkCentre.


Krom toho SecureDoc poskytne plně spravovatelné softwarové šifrování pro PC nevybavených pevnými disky s vestavěným šifrováním. To poskytne flexibilitu především velkým podnikům a organizacím se zvláštními bezpečnostními požadavky.

Vybrané ThinkPady a ThinkCentre tak využívají nové disky Opal s vestavěným šifrováním od firem Hitachi a Seagate, ale mohou upotřebit i jiné nešifrované. Dále SecureDoc nabídne transparentní podporu čtečkám otisků prstů, aby poskytlo více možností autentizace a umožní integraci správy šifrování do mechanismu Intel Anti-Theft Technology sloužícímu pro ochranu notebooků před krádeží nebo jeho následné deaktivování i v případě, že není připojen k Internetu.

A samozřejmě pak SecureDoc pro Lenovo podporuje technologie ThinkVantage pro tvorbu a správu obrazů disků a jejich migraci nebo také technologie Lenovo Rescue and Recovery TVT pro obnovu záloh a diagnostiku.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
Nejnovější články
Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy
Alpha verze dlouho očekávané hry Diablo 2 Resurrected se už dostala mezi hráče. Poněvadž je postavena na enginu původní hry, fungují i stejné mody. Navzdory omezením ze strany Blizzardu tak lze hrát za všechny postavy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy
Známý leaker @9550pro nasdílel fotografii ukazující promítanou procesorovou roadmap Intelu z jisté prezentace, která se týká jednak procesorů Alder Lake-S, ale také platfomy Eagle Stream se serverovými Sapphire Rapids. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt
Holandská společnost ASML je coby dosud jediný výrobce strojů pro extrémní ultrafialovou litografii (EUVL) v polovodičovém průmyslu nenahraditelná společnost, která je tak i ostře sledovaná. Co si přitom její šéf myslí o sankcích proti Číně?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy
Tento týden vydaný update KB5001330 nejen opravuje chyby, ale také může přinést některé nové. Část uživatelů si stěžuje na snížení herního výkonu, chybové hlášky při instalaci nebo dokonce modrou obrazovku smrti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste
Nedávno jsme se dozvěděli, že čínské firmy skupují vybavení pro továrny na výrobu počítačových čipů, ovšem to šlo spíše o starší stroje z druhé ruky. Nyní jde o celkové tržby z prodeje výbavy, které trhají rekordy.
Včera, aktualita, Jan Vítek