www.svethardware.cz
>
>
>

Lenovo a WinMagic nabízí nové šifrování celých disků

Lenovo a WinMagic nabízí nové šifrování celých disků
, , aktualita
Společnost Lenovo ve spolupráci s WinMagic připravila nové řešení šifrování celého disku, které dostalo název SecureDoc. Postará se o centrální správu nových pevných disků s vestavěným šifrováním splňujících normu Opal, která spadá do portfolia...
K oblíbeným
reklama
Společnost Lenovo ve spolupráci s WinMagic připravila nové řešení šifrování celého disku, které dostalo název SecureDoc. Postará se o centrální správu nových pevných disků s vestavěným šifrováním splňujících normu Opal, která spadá do portfolia firmy rusted Computing Group, a určena je pro notebooky ThinkPad a desktopové počítače ThinkCentre.


Krom toho SecureDoc poskytne plně spravovatelné softwarové šifrování pro PC nevybavených pevnými disky s vestavěným šifrováním. To poskytne flexibilitu především velkým podnikům a organizacím se zvláštními bezpečnostními požadavky.

Vybrané ThinkPady a ThinkCentre tak využívají nové disky Opal s vestavěným šifrováním od firem Hitachi a Seagate, ale mohou upotřebit i jiné nešifrované. Dále SecureDoc nabídne transparentní podporu čtečkám otisků prstů, aby poskytlo více možností autentizace a umožní integraci správy šifrování do mechanismu Intel Anti-Theft Technology sloužícímu pro ochranu notebooků před krádeží nebo jeho následné deaktivování i v případě, že není připojen k Internetu.

A samozřejmě pak SecureDoc pro Lenovo podporuje technologie ThinkVantage pro tvorbu a správu obrazů disků a jejich migraci nebo také technologie Lenovo Rescue and Recovery TVT pro obnovu záloh a diagnostiku.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
Nejnovější články
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala