Lenovo IdeaPad s Ivy Bridge v předprodeji

Lenovo IdeaPad s Ivy Bridge v předprodeji
, , aktualita
Na trh se brzy dostane nový laptop od známého výrobce Lenovo. Jedná se o model s označením IdeaPad Y480. Ten je postaven na moderní platformě Ivy Bridge. Již nyní je možné tento notebook objednat v předprodeji. Cena je stanovena na částku...
K oblíbeným
reklama
Na trh se brzy dostane nový laptop od známého výrobce Lenovo. Jedná se o model s označením IdeaPad Y480. Ten je postaven na moderní platformě Ivy Bridge. Již nyní je možné tento notebook objednat v předprodeji. Cena je stanovena na částku 999,99 USD.Lenovo IdeaPad Y480 disponuje displejem s úhlopříčkou 14“. Notebook má tloušťku 33 mm, je tedy relativně tenký. Jako procesor zde nalezneme třetí generaci Intel Core. Konkrétně v tomto modelu (IdeaPad Y480 20934FU) pracuje Core i7-3610QM s frekvencí 2,3 GHz. Operační paměť má velikost 8 GB. Pro vaše data poslouží klasický pevný disk s kapacitou 750 GB. O zobrazení se postará grafická karta Nvidia GeForce GT 630M s 1 GB VRAM. O základní ozvučení se postará dvojice reproduktorů JBL s výkonem 1,5 W. Jako operační systém zde nalezneme oblíbené Microsoft Windows 7 ve verzi Home Premium 64-bit. Lenovo IdeaPad Y480 vydrží v provozu na baterii zhruba 3,5 hodiny.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek