Lenovo IdeaPad Yoga již dostupný na českém trhu

Lenovo IdeaPad Yoga již dostupný na českém trhu
, , aktualita
Před několika týdny Lenovo oficiálně ohlásilo konvertibilní notebooky a jiné počítače pro Windows 8 a Windows RT. Mezi ně patří také model IdeaPad Yoga 13 se svým menším bratříčkem Yoga 11. Dnešní novinkou je, že oba modely již dorazily...
K oblíbeným
reklama
Před několika týdny Lenovo oficiálně ohlásilo konvertibilní notebooky a jiné počítače pro Windows 8 a Windows RT. Mezi ně patří také model IdeaPad Yoga 13 se svým menším bratříčkem Yoga 11. Dnešní novinkou je, že oba modely již dorazily na český trh, a to ceny od 22500 Kč, respektive 15800 Kč.

Oba nabídnou flexibilní kloub s rozsahem 360°, díky němuž s nimi můžeme pracovat stejně jako s tabletem. Praktické režimy jsou ovšem čtyři. Jednak je to pochopitelně režim klasického notebooku, pak režim tabletu a pak jako stojánek pro režim fotorámečku/videopřehrávače či jako "stan" pro komunikaci či hraní her.

IdeaPad Yoga 11 má jen 15,6" tělo a je založen na čipu NVIDIA Tegra 3. Jeho displej má úhlopříčku 11,6", celková hmotnost je 1,25 kg a výdrž na baterie až 13 hodin. Větší Yoga 13 má tloušťku 16,6 mm, hmotnost 1,54 kg a založen je na procesorech Intel Core a Windows 8. Jeho výdrž je až 8 hodin.

Zdroj: TZ Lenovo

Lenovo IdeaPad Yoga 11 59-351900
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Lenovo IdeaPad Yoga 11 59-351901
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Lenovo IdeaPad Yoga 13 59-351602
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů