Lenovo má nový ultrabook pro business

Lenovo má nový ultrabook pro business
, , aktualita
Společnost Lenovo si připravila nový ultrabook, který se zařadí do rodiny ThinkPadů T. Konkrétně jde o ThinkPad T430u, o němž jsme se dozvěděli už v létě. Slibuje nám odolné kovové tělo s tloušťkou 21 mm a hmotností pod 1,8 kg. Jeho šasi...
K oblíbeným
reklama
Společnost Lenovo si připravila nový ultrabook, který se zařadí do rodiny ThinkPadů T. Konkrétně jde o ThinkPad T430u, o němž jsme se dozvěděli už v létě. Slibuje nám odolné kovové tělo s tloušťkou 21 mm a hmotností pod 1,8 kg. Jeho šasi má mít povrchovou úpravu "příjemnou na dotyk", což bude asi znamenat pogumovaný povrch.

Pevný disk tu bude chráněn technologií Active Protection System a jeho data také pomocí čipu TPM a zde můžeme zmínit také čtečku otisků prstů. O výkon se zase postarají dvoujádrové procesory Intel Core "Ivy Bridge", jejichž grafické jádro může být doplněno o samostatnou kartu GeForce s přepínáním pomocí technologie Optimus. Ta přispěje k prodloužení celkové výdrže na baterie až na 6 hodin. Pak je tu výběr mezi pevnými disky a SSD.

Klávesnice je zde již nová, čili typu Chiclet, chybět samozřejmě nebude klasický TrackPoint a pak rovněž lampička ThinkLight pro osvětlení klávesnice, Lenovo Enhanced Experience 3 pro rychlejší start operačního systému i probouzení ze spánku i zkrácení prodlevy při připojování k bezdrátovým sítím. Nakonec zmíníme rozhraní USB 3.0, DisplayPort i HDMI a sadu aplikací Lenovo Solution Centre a Lenovo Solutions for Small Business, které zajistí údržbu, aktualizaci a správu všech funkcí počítače.

Lenovo ThinkPad T430u bude k dispozici na konci října v ceně od 22490 bez DPH.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů