www.svethardware.cz
>
>
>

Lenovo oznamuje své výsledky za 3. kvartál

Lenovo oznamuje své výsledky za 3. kvartál
, , aktualita
Společnost Lenovo zakončila svůj 3. kvartál fiskálního roku 2011/2012, kdy dosáhla rekordních čtvrtletních příjmů 8,4 miliardy USD, přičemž zisk před zdaněním dosáhl 192 miliónů USD, nejvyšší podíl celosvětově na trhu byl 14 % a zisk na...
K oblíbeným
reklama
Společnost Lenovo zakončila svůj 3. kvartál fiskálního roku 2011/2012, kdy dosáhla rekordních čtvrtletních příjmů 8,4 miliardy USD, přičemž zisk před zdaněním dosáhl 192 miliónů USD, nejvyšší podíl celosvětově na trhu byl 14 % a zisk na akcii činí 1,5 US centů.

Lenovo tak již 11 kvartálů za sebou rostlo rychleji než celý počítačový průmysl a také již 9. kvartál v řadě, kdy tato firma rostla nejrychleji mezi čtyřmi největšími dodavateli počítačů. Růst je přitom dle firmy vyvážený růst ve všech regionech, segmentech i produktových liniích.

Ony 8,4 mld USD představují 44% meziroční nárůst a zatímco očítačový průmysl zůstal na stejné úrovni, objem dodávek Lenova vzrostl o 37 %. Firma je tak s těmito výsledky bezesporu spokojena.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář