Lenovo si připravilo mnoho nových IdeaPad

Lenovo si připravilo mnoho nových IdeaPad
, , aktualita
Společnost Lenovo si připravilo tiskovou zprávu pojednávající o nových řadách notebooků IdeaPad, které si tak nyní můžeme uceleně představit. Jedná se o IdeaPad U, Y, S a Z, které jsou zaměřeny na studenty i profesionály na cestách a slibují...
K oblíbeným
reklama
Společnost Lenovo si připravilo tiskovou zprávu pojednávající o nových řadách notebooků IdeaPad, které si tak nyní můžeme uceleně představit. Jedná se o IdeaPad U, Y, S a Z, které jsou zaměřeny na studenty i profesionály na cestách a slibují nové funkce i nevšední barvy.

IdeaPad U310 a U410 jsou Ultrabooky zaměřené na styl a výkon, které následují po nedávno uvedeném IdeaPad U300s. Založeny jsou pochopitelně na procesorech Intel Core a dále nabídnou 64GB SSD spolupracující s až 500GB pevným diskem, certifikaci Windows Enhanced Experience i technologii Lenovo Smart Update, jež automaticky aktualizuje poštovní schránku, rychlé zprávy a zprávy ze sociálních sítí i v režimu spánku. Výdrž na baterie má být až 8hodinová.

U310 a U410 váží 1,7 a 1,9 kg jsou tenké 18 a 21 mm, přičemž U310 je vybaven 13,3palcovým 16:9 HD displejem a grafikou Intel GMA 3000 HD, zatímco 14" U410 má 1GB grafiku NVIDIA GeForce 610M. Pak nám nabídnou technologii WiDi a k dispozici budou i v modré, růžové, červené či zelené barvě.

Model IdeaPad S200 a S206 jsou označeny za módni mininotebooky s 11,6" displejem s HD rozlišením, hmotností 1,3 kg a tloušťkou 20,7 mm. S200 má v sobě procesor Intel Atom, zatímco S206 je vybaveno dvoujádrem od AMD (že by APU Brazos?). Výdrž na baterie zde dosahuje průměrné 4 hodiny a pak můžeme zmínit Lenovo Quick Start pro rychlé spuštění OS, HD webkameru, rozhraní WiFi i Bluetooth a dostupnost v barvách cukrová růžová, karmínově červená, ocelově modrá, grafitově šedá a perlově bílá.

IdeaPad Y480 a Y580 jsou 14" a 15" klasické notebooky vybavené Full HD displejem, procesory Intel Core a grafikou GeForce GTX 660M s 2 GB GDDR5. Dále tu je Dolby Home Theatre V4, reproduktory od JBL, funkce OneKey Theater II pro audiovizuální optimalizaci, HD webkamera a Intel WiDi.

Pak byly představeny IdeaPad Z580, Z480, Z380 jako stylové a barevné notebooky (jantarová, zelená, červená, modrá, šedá, růžová) s multidotykovým touchpadem, funkcí Lenovo OneKey pro zálohování, přičemž se dočkáme také 2GB grafik NVIDIA GeForce GT 640M. A jako poslední jsou ve zprávě zmíněny IdeaPad G480, G580 a G780 s 14", 15,6" a 17,3" displeji.

IdeaPad U budou dispozici v květnu, IdeaPad Z, IdeaPad Y a IdeaPad S budou k dispozici v dubnu, IdeaPad G budou k dispozici v červnu.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář