Lenovo si připravilo mnoho nových IdeaPad

Lenovo si připravilo mnoho nových IdeaPad
, , aktualita
Společnost Lenovo si připravilo tiskovou zprávu pojednávající o nových řadách notebooků IdeaPad, které si tak nyní můžeme uceleně představit. Jedná se o IdeaPad U, Y, S a Z, které jsou zaměřeny na studenty i profesionály na cestách a slibují...
K oblíbeným
reklama
Společnost Lenovo si připravilo tiskovou zprávu pojednávající o nových řadách notebooků IdeaPad, které si tak nyní můžeme uceleně představit. Jedná se o IdeaPad U, Y, S a Z, které jsou zaměřeny na studenty i profesionály na cestách a slibují nové funkce i nevšední barvy.

IdeaPad U310 a U410 jsou Ultrabooky zaměřené na styl a výkon, které následují po nedávno uvedeném IdeaPad U300s. Založeny jsou pochopitelně na procesorech Intel Core a dále nabídnou 64GB SSD spolupracující s až 500GB pevným diskem, certifikaci Windows Enhanced Experience i technologii Lenovo Smart Update, jež automaticky aktualizuje poštovní schránku, rychlé zprávy a zprávy ze sociálních sítí i v režimu spánku. Výdrž na baterie má být až 8hodinová.

U310 a U410 váží 1,7 a 1,9 kg jsou tenké 18 a 21 mm, přičemž U310 je vybaven 13,3palcovým 16:9 HD displejem a grafikou Intel GMA 3000 HD, zatímco 14" U410 má 1GB grafiku NVIDIA GeForce 610M. Pak nám nabídnou technologii WiDi a k dispozici budou i v modré, růžové, červené či zelené barvě.

Model IdeaPad S200 a S206 jsou označeny za módni mininotebooky s 11,6" displejem s HD rozlišením, hmotností 1,3 kg a tloušťkou 20,7 mm. S200 má v sobě procesor Intel Atom, zatímco S206 je vybaveno dvoujádrem od AMD (že by APU Brazos?). Výdrž na baterie zde dosahuje průměrné 4 hodiny a pak můžeme zmínit Lenovo Quick Start pro rychlé spuštění OS, HD webkameru, rozhraní WiFi i Bluetooth a dostupnost v barvách cukrová růžová, karmínově červená, ocelově modrá, grafitově šedá a perlově bílá.

IdeaPad Y480 a Y580 jsou 14" a 15" klasické notebooky vybavené Full HD displejem, procesory Intel Core a grafikou GeForce GTX 660M s 2 GB GDDR5. Dále tu je Dolby Home Theatre V4, reproduktory od JBL, funkce OneKey Theater II pro audiovizuální optimalizaci, HD webkamera a Intel WiDi.

Pak byly představeny IdeaPad Z580, Z480, Z380 jako stylové a barevné notebooky (jantarová, zelená, červená, modrá, šedá, růžová) s multidotykovým touchpadem, funkcí Lenovo OneKey pro zálohování, přičemž se dočkáme také 2GB grafik NVIDIA GeForce GT 640M. A jako poslední jsou ve zprávě zmíněny IdeaPad G480, G580 a G780 s 14", 15,6" a 17,3" displeji.

IdeaPad U budou dispozici v květnu, IdeaPad Z, IdeaPad Y a IdeaPad S budou k dispozici v dubnu, IdeaPad G budou k dispozici v červnu.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
Nejnovější články
Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet
Odebrání autonomie Kašmíru v Indii má důsledky i na zdejší online život. Vláda zde totiž vypnula internet, aby se lidé nemohli radikalizovat na sociálních sítích, což v důsledku ruší  lidem účty na nich kvůli neaktivitě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420 Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420
Nedostatek 14nm procesorů od Intelu se dá řešit třeba i tím, že se odvolá ukončení výroby stařičkých 22nm procesorů. Intel tak do hry vrací více než 6 let staré Pentium G3420, které se bude opět vyrábět.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře