reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Lenovo si připravilo rodinu konvertibilních ultrabooků

, , aktualita
Lenovo si připravilo rodinu konvertibilních ultrabooků
Lenovo zařazuje do své nabídky novou rodinu konvertibilních ultrabooků, které jsou určeny pro operační systémy Windows 8 a RT. Jednak jde o nový IdeaPad Yoga 13 a pak o menší a mobilnější IdeaPad Yoga 11 s tloušťkou pouze 15,6 mm. Pro profesionály...
Lenovo si připravilo rodinu konvertibilních ultrabooků
Lenovo zařazuje do své nabídky novou rodinu konvertibilních ultrabooků, které jsou určeny pro operační systémy Windows 8 a RT. Jednak jde o nový IdeaPad Yoga 13 a pak o menší a mobilnější IdeaPad Yoga 11 s tloušťkou pouze 15,6 mm. Pro profesionály je pak určený ThinkPad Twist.

Nové modely tak můžeme využít stejně jako notebook, popřípadě je překlopit a postavit jako kalendář, nebo zcela sklopit obrazovku k tělu, aby vypadaly jako klasický tablet. IdeaPad Yoga 13 je přitom postavený na 13,3" displeji IPS, procesorech Intel Core nové generace a nabídne 16,9 mm tlusté tělo a až osm hodin provozu na baterie. Menší Yoga 11 pak dokáže dle výrobce pracovat až 13 hodin na baterie, ale to především proto, že je založen na procesoru NVIDIA Tegra 3, a tedy využívá operační systém Windows RT.

Dále se můžeme těšit na funkci Motion Control pro procházení fotografiemi pomocí gest a další podobné funkce využívající multidotykový displej. Yoga také budou k dispozici v barevných provedeních silver grey a clementine orange.

ThinkPad Twist má poskytnout plný výkon třídy ultrabooků (využívá Core i7) a 12,5" displej HD IPS s jasem 350 nit. Poběží na Windows 8 Pro a do jeho výbavy se zařadí 3G modul, 500GB disk nebo 128GB SSD a také tu jsou softwarové nástroje Lenovo Solutions for Small Business s Intel Small Business Advantage a Lenovo Cloud Storage od SugarSync.

IdeaPad Yoga 13 bude dostupný od listopadu za cenu od 22 900 Kč, IdeaPad Yoga 11 za 15 900 Kč a ThinkPad Twist bude dostupný od prosince za cenu od 19 990 Kč ( vše bez DPH).

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
reklama
reklama