www.svethardware.cz
>
>
>

Lenovo uvádí hranato-oblý monitor ThinkVision T34w-20

Lenovo uvádí hranato-oblý monitor ThinkVision T34w-20
, , aktualita
Také Lenovo si připravilo monitorové novinky a my se můžeme podívat na model ThinkVision T34w-20, který v klasickém designu s výraznými hranami nabídne oblou, čili prohnutou obrazovku s úhlopříčkou 34". 
K oblíbeným
reklama
Lenovo ThinkVision T34w-20 je přitom už dle svého zařazení pracovní monitor, přičemž dle použití ultraširoké a prohnuté obrazovky bychom mohli hádat spíše to, že půjde o herní model či prostě LCD pro domácnost. Nicméně o herní model zcela jistě nejde, jak ukazují specifikace a výbava. 
 
 
Nicméně i dle designu tu máme pracovní monitor, který jednoznačně jde ve šlépějích produktů Think* a vyznačuje se tím, že se výrobce nebojí ostrých hran a pravých úhlů. A samozřejmě je to také obvyklá barevná kombinace černé či velice tmavě šedé s trošinkou sytě červené. 
 
 
ThinkVision T34w-20 nabídne na 34" úhlopříčce rozlišení 3440 x 1440, jas až 350 nit, pozorovací úhly 178 stupňů v obou směrech, obnovovací frekvenci 60 Hz a odezvu 6 ms. Použit byl panel typu VA se zakřivením 1500R, který dokáže z 99 % pokrýt barevný prostor sRGB, takže místo na stole grafika si toto LCD jen těžko najde. 
 
Není tu podpora žádné synchronizace s výstupem grafické karty a bohužel ani funkce jako Picture in Picture a Picture by Picture. Využít můžeme tři vstupy, a to DisplayPort 1.2, HDMI 2.0 a USB typ C, v jeho případě je dobrá zpráva, že umí zásobit napojený notebook až 75 W. Pak už je přímo nezbytné, aby byl monitor vybaven také USB hubem, který zde je, a to čtyřportový s USB 3.0. Z fotografie je také zřejmé, že tu máme flexibilní stojan s nastavením výšky a pak i s možností obrazovku natočit a naklopit. 
 
Zdroj: Anandtech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5 Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5
Malinké počítače jako Raspberry Pi dostaly velmi zajímavou konkurenci, Aaeon PICO-WHU4. Při malých rozměrech překvapí velmi výkonným hardwarem. Je tu totiž 4jádrový procesor Intel Core i5 a podporuje až 16 GB paměti RAM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek4 komentáře