reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Lenovo uvedlo až 86" displej ThinkVision pro telekonference se 4K webkamerou

, , aktualita
Lenovo uvedlo až 86" displej ThinkVision pro telekonference se 4K webkamerou
Lenovo představilo nový velkoformátový displej, který je jakýmsi obřím telekonferenčním monitorem. Může mít až 86" úhlopříčku, k dispozici je také webkamera s vysokým rozlišením 4K a je zde i několik mikrofonů.
Lenovo uvedlo až 86" displej ThinkVision pro telekonference se 4K webkamerou
Lenovo ukázalo nové panely řady ThinkVision, konkrétně jde o 65" verzi T65, 75" variantu T75 a dokonce ještě větší 86" verzi T86. Všechny mají rozlišení 4K a jejich displej dosahuje jasu 400 nitů, frekvence 60 Hz a 85% pokrytí barevného prostoru NTSC. Máme zde i podporu HDR10. Určené jsou primárně pro telekonference, a tak mají matnou úpravu pro minimalizaci odlesků. Nechybí ani podpora bezdrátového připojení a dock, ke kterému je možné připojit notebook s prezentací, která se pak bezdrátově promítá.
 
 Lenovo ThinkVision T86
 
Nechybí ani USB-C, HDMI, Display Port, Ethernet a další porty. K dispozici je také odnímatelná 4K webkamera, která se umí natáčet směrem k mluvčímu. Monitor obsahuje také dva 15W reproduktory a 8 mikrofonů. Máme zde i funkci bílé tabule s podporou dotyku až ve 20 místech, takže v jeden okamžik může spolupracovat více lidí. Zajímavostí je i detekce přítomnosti osob, kdy se displej sám vypne, pokud všichni opustí konferenční místnost.
 
Nové monitory řady ThinkVision jsou vybaveny úsporným 4jádrovým procesorem ARM Cortex A73, je tu 4 GB paměti RAM a 64GB úložiště. Operačním systémem je Android. Ceny jsou v pořadí uvedených variant 4999, 6999 a 7999 USD.
 


reklama
reklama
reklama