reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Lenovo uvedlo nové notebooky S Series

, , aktualita
Lenovo uvedlo nové notebooky S Series
Během veletrhu IFA v Berlíně společnost Lenovo oznámila nové lehké a tenké přenosné počítače S Series. Založeny jsou na procesorech Intel a grafických čipech od AMD nebo čistě na čipech APU od AMD. Nejdražším modelem je Lenovo S300. Používá...
Lenovo uvedlo nové notebooky S Series
Během veletrhu IFA v Berlíně společnost Lenovo oznámila nové lehké a tenké přenosné počítače S Series. Založeny jsou na procesorech Intel a grafických čipech od AMD nebo čistě na čipech APU od AMD.

Nejdražším modelem je Lenovo S300. Používá procesor Core i5, samostatnou grafickou kartu AMD a 13palcový displej. Nechybí 500GB pevný disk a 32GB SSD. Barva šasi je bílá a klávesnice černá. Druhý nejvýkonnější je notebook S400, který taktéž disponuje procesorem Core i5 a samostatnou grafickou kartou AMD. K dispozici je opět 500GB pevný disk a 32GB SSD.
Lenovo S405 má čip APU AMD A8 se čtyřmi jádry x86. Nalezneme u něj i 1TB pevný disk a 32GB SSD. Oba počítače S400 a S405 jsou 14palcové a je u nich možné výběru z vícera barevných schémat jako je bílé, černé, červené, stříbrné a růžové.
Oficiálně není ani jeden z těchto počítačů Ultrabook, nicméně i tak jsou velmi lehké a tenké. Hmotnost řádného z nich nepřekračuje 1,8 kg a to při zachování tloušťky šasi 21,9 mm. Předinstalovány budou Windows 8. Ceny začínají na €400 a liší se v závislosti na modelu a konfiguraci.
Podle výrobce tyto počítače mají dlouho výdrž na baterie jako netbooky a výpočetní výkon jako notebook. Nicméně zároveň jsou o poznání levnější než Ultrabooky.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
reklama
reklama