www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Lenovo Y710 Cube: výkonný herní desktop

Lenovo Y710 Cube: výkonný herní desktop
, , aktualita
Vedle společnosti HP si i jeho velký konkurent Lenovo připravil nové herní desktopy. Jednak je to IdeaCentre Y710 Cube v samostatné počítačové skříni a pak také model IdeaCentre AIO Y910, který patří mezi All in One s podporou VR.
K oblíbeným
reklama
Můžeme se připravit na to, že přijde vlna počítačů, jejichž výrobci se budou chlubit, že představují to nejlepší pro systémy virtuální reality. Ono ale stačí, aby takový počítač měl dostatečně výkonnou grafickou kartu a potřebné porty USB 3.0 a HDMI, takže nejde o nic speciálního, co by takové počítače vyzdvihovalo nad ostatní. Označení VR Ready či podobné tak bude mít na herních desktopech podobnou váhu, jako značka kompatibility s Windows 10.

Lenovo IdeaCentre Y710 Cube je jeden z takových desktopů, který se snaží mít také originální skříň, ale nás budou zajímat spíše parametry. Vedle Windows 10 a integrovaného transmitteru pro bezdrátový ovladač z Xbox One tu máme podporu procesorů Intel Core "Skylake", nabídku grafických karet NVIDIA (až GeForce GTX 1080), pak až 32 GB paměti DDR4, až 2TB pevný disk a/nebo 256GB SSD a rozhraní Wi-Fi Killer DoubleShot Pro. Svůj model si také můžete objednat v setu s níže zobrazenou klávesnicí a myší, a to Lenovo YSeries Gaming Mechanical Keyboard a Precision Mouse.

Lenovo Y720 bude k dispozici od letošního října za ceny od 1299 USD a vedle něj si tato firma chystá také IdeaCentre AIO Y910. Tento počítač All-in-One je pochopitelně také VR Ready, což je jasné vzhledem k jeho specifikacím. Nese jednak 27" LCD panel s rozlišením 2560 x 1440 a dále jeden z procesorů Intel Core "Skylake", k tomu přinejlepším GeForce GTX 1080 nebo z konkurenční nabídky low-endový AMD Radeon RX 460, s kterým si však na VR helmě moc nezahrajeme.

Tato řada bude k dispozici také od letošního října, a to za ceny od 1799 USD.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Trpasličí planeta Haumea má dva měsíce a navíc prstenec Trpasličí planeta Haumea má dva měsíce a navíc prstenec
Brazilští astronomové s využitím dat Hubbleova vesmírného dalekohledu vytvořili model, v němž vznikl prstenec kolem vzdálené trpasličí planety Haumea. Nahrazují si tak to, co jim upírá obrovská vzdálenost ztěžující přímé pozorování.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy
Neutronové hvězdy jsou samy o sobě jedny z nejzajímavějších objektů našeho vesmíru. Měly blízko k tomu, aby se staly černou dírou, ale namísto toho jsou z nich neuvěřitelně husté koule. Nyní nám jde o vznik jedné takové z velice vzácného objektu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000 MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000
Základní desky s čipovými sadami X570 a potažmo i s jinými pro Ryzen 3000 by se měly odhalit až tehdy, když AMD zavelí. Nicméně společnost MSI už ukázala své nové desky, a to pěkně podrobně ve videu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz? Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz?
Už za pouhé čtyři dny nám Lisa Su představí nové 7nm procesory Ryzen 3000 a doufejme také karty s GPU Navi. Nové procesory tak už musí někde být testovány a lze očekávat, že nejnovější informace už mohou mít reálný podklad.
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa
Administrativa Donalda Trumpa nařídila ukončení spolupráce americkým firmám s čínskou společností Huawei kvůli obchodní válce a obavám z různých forem špionáže. Spolupráci tak ukončilo dokonce i britské ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů