www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Lenovo Y710 Cube: výkonný herní desktop

Lenovo Y710 Cube: výkonný herní desktop
, , aktualita
Vedle společnosti HP si i jeho velký konkurent Lenovo připravil nové herní desktopy. Jednak je to IdeaCentre Y710 Cube v samostatné počítačové skříni a pak také model IdeaCentre AIO Y910, který patří mezi All in One s podporou VR.
K oblíbeným
reklama
Můžeme se připravit na to, že přijde vlna počítačů, jejichž výrobci se budou chlubit, že představují to nejlepší pro systémy virtuální reality. Ono ale stačí, aby takový počítač měl dostatečně výkonnou grafickou kartu a potřebné porty USB 3.0 a HDMI, takže nejde o nic speciálního, co by takové počítače vyzdvihovalo nad ostatní. Označení VR Ready či podobné tak bude mít na herních desktopech podobnou váhu, jako značka kompatibility s Windows 10.

Lenovo IdeaCentre Y710 Cube je jeden z takových desktopů, který se snaží mít také originální skříň, ale nás budou zajímat spíše parametry. Vedle Windows 10 a integrovaného transmitteru pro bezdrátový ovladač z Xbox One tu máme podporu procesorů Intel Core "Skylake", nabídku grafických karet NVIDIA (až GeForce GTX 1080), pak až 32 GB paměti DDR4, až 2TB pevný disk a/nebo 256GB SSD a rozhraní Wi-Fi Killer DoubleShot Pro. Svůj model si také můžete objednat v setu s níže zobrazenou klávesnicí a myší, a to Lenovo YSeries Gaming Mechanical Keyboard a Precision Mouse.

Lenovo Y720 bude k dispozici od letošního října za ceny od 1299 USD a vedle něj si tato firma chystá také IdeaCentre AIO Y910. Tento počítač All-in-One je pochopitelně také VR Ready, což je jasné vzhledem k jeho specifikacím. Nese jednak 27" LCD panel s rozlišením 2560 x 1440 a dále jeden z procesorů Intel Core "Skylake", k tomu přinejlepším GeForce GTX 1080 nebo z konkurenční nabídky low-endový AMD Radeon RX 460, s kterým si však na VR helmě moc nezahrajeme.

Tato řada bude k dispozici také od letošního října, a to za ceny od 1799 USD.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: srpen 2019 Doporučené PC sestavy: srpen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek60 komentářů
Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon
Tohle opravdu nebyl pro Teslu moc dobrý týden, zejména co se týče její energetické divize. Nejprve za hořící solární panely Teslu zažaloval Walmart, nyní své znepokojení vyjádřila i společnost Amazon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
24.8.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře