www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Level 10 M Headset - perlička z CeBITu

Level 10 M Headset - perlička z CeBITu
, , aktualita
Thermaltake přijel do Hannoveru na letošní CeBIT s produkty, které většinou již dobře známe, a tak mezi nimi vyniká především jeden, jejž jsme dosud neměli možnost spatřit. Začalo to skříní Level 10 s velmi zajímavým konceptem, který však...
K oblíbeným
reklama
Thermaltake přijel do Hannoveru na letošní CeBIT s produkty, které většinou již dobře známe, a tak mezi nimi vyniká především jeden, jejž jsme dosud neměli možnost spatřit. Začalo to skříní Level 10 s velmi zajímavým konceptem, který však měl v důsledku nevalné zpracování (recenze). Pokračovalo to myší Level 10M (recenze), která byla také zaměřena na design (Thermatake se chlubí spoluprácí s BMW DesignworksUSA), ovšem celkově tento produkt také není dotažený k dokonalosti.

Nyní Thermaltake pod značkou Tt eSPORTS obrátil svou pozornost k oblasti audia a vytvořil Level 10 M Headset. Ten, zvláště ve své bílé verzi, vypadá jako rekvizita pro kapitána Kirka a evidentně je složen také z hliníkových plechů, které před náušníky tvoří jakýsi sendvič. Velmi by mě zajímala hmotnost tohoto řešení, čemuž se ale Thermaltake samozřejmě ve zprávě nevěnuje, na rozdíl od svých obvyklých sáhodlouhých frází, které mají za úkol sluchátka vynést do nebeských výšin (nechtěl jsem napsat "marketingové bláboly").

Zatím se tedy nedozvíme nic konkrétního kromě toho, že tato sluchátka "staví na budování vztahu mezi produktem a uživatelem a vzbuzují citové spojení". Pokud tedy chcete být se svými sluchátky citově spojeni, počkejte si na přelom března a dubna, kdy se Level 10 M Headset má objevit na trhu. Zatím se můžete nabudit následujícím videem.


Prezentaci ostatních představovaných produktů z CeBITu si můžete prohlédnout na speciálních stránkách (viz zdroj).

Zdroj: TZ Thermaltake

reklama
Nejnovější články
Core i5-L16G7: první pětijádrová vlašťovka vrstvených procesorů Lakefield Core i5-L16G7: první pětijádrová vlašťovka vrstvených procesorů Lakefield
Procesory Lakefield mají přijít jako výsledek těch nejpokročilejších technologií pouzdření čipů, které jsou dnes k dispozici. Intel slíbil nejen možnost propojování čipů v horizontální rovině, ale i vertikálně a nyní tu máme jeden z prvních výsledků. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na nejžhavější známé exoplanetě se rozpadá i molekulární vodík Na nejžhavější známé exoplanetě se rozpadá i molekulární vodík
Exoplaneta KELT-9b se řadí mezi horké Jupitery, ovšem ve skutečnosti má na svém povrchu i vyšší teplotu než některé hvězdy. Jde tak o dosud nejžhavější prostředí, jaké bylo kdy na cizím světě nalezeno a to má své důsledky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Nové vodní chladiče NZXT Kraken nabídnou displej v procesorovém bloku Nové vodní chladiče NZXT Kraken nabídnou displej v procesorovém bloku
Společnost NZXT si připravila nové vodní chladiče Kraken, a sice sérii X-3 a také Z-3. Právě modely Z-3 budou mít ve svém vodním bloku/pumpě integrovaný také displej, na němž si budeme moci zobrazovat třeba animovaný gif. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Eve Spectrum: hromadně financované herní monitory přijdou ve třech verzích Eve Spectrum: hromadně financované herní monitory přijdou ve třech verzích
Finská společnost Eve na sebe upozornila už vývojem hromadně financovaného počítače 2 v 1, a sice Eve V Surface Pro. Nyní následují hned tři modely stolních monitorů, které budou zajímat především hráče.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NanoPi R2S: konkurence Raspberry Pi přináší 2 porty GLAN NanoPi R2S: konkurence Raspberry Pi přináší 2 porty GLAN
Společnost FriendlyElec přichází s další novinkou v podobě malých počítačů konkurujících známým Raspberry Pi. Tentokrát jde o NanoPi R2S, který je zajímavý nejen malými rozměry, ale také přítomností dvou portů GLAN.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala