www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Level 10 M Headset - perlička z CeBITu

Level 10 M Headset - perlička z CeBITu
, , aktualita
Thermaltake přijel do Hannoveru na letošní CeBIT s produkty, které většinou již dobře známe, a tak mezi nimi vyniká především jeden, jejž jsme dosud neměli možnost spatřit. Začalo to skříní Level 10 s velmi zajímavým konceptem, který však...
K oblíbeným
reklama
Thermaltake přijel do Hannoveru na letošní CeBIT s produkty, které většinou již dobře známe, a tak mezi nimi vyniká především jeden, jejž jsme dosud neměli možnost spatřit. Začalo to skříní Level 10 s velmi zajímavým konceptem, který však měl v důsledku nevalné zpracování (recenze). Pokračovalo to myší Level 10M (recenze), která byla také zaměřena na design (Thermatake se chlubí spoluprácí s BMW DesignworksUSA), ovšem celkově tento produkt také není dotažený k dokonalosti.

Nyní Thermaltake pod značkou Tt eSPORTS obrátil svou pozornost k oblasti audia a vytvořil Level 10 M Headset. Ten, zvláště ve své bílé verzi, vypadá jako rekvizita pro kapitána Kirka a evidentně je složen také z hliníkových plechů, které před náušníky tvoří jakýsi sendvič. Velmi by mě zajímala hmotnost tohoto řešení, čemuž se ale Thermaltake samozřejmě ve zprávě nevěnuje, na rozdíl od svých obvyklých sáhodlouhých frází, které mají za úkol sluchátka vynést do nebeských výšin (nechtěl jsem napsat "marketingové bláboly").

Zatím se tedy nedozvíme nic konkrétního kromě toho, že tato sluchátka "staví na budování vztahu mezi produktem a uživatelem a vzbuzují citové spojení". Pokud tedy chcete být se svými sluchátky citově spojeni, počkejte si na přelom března a dubna, kdy se Level 10 M Headset má objevit na trhu. Zatím se můžete nabudit následujícím videem.


Prezentaci ostatních představovaných produktů z CeBITu si můžete prohlédnout na speciálních stránkách (viz zdroj).

Zdroj: TZ Thermaltake

reklama
Nejnovější články
Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami
Apple je občas společností netušených problémů. Nová kreditní karta Apple Card se totiž může poškodit při naprosto typickém a očekávaném použití. Např. při nošení v kožené peněžence nebo džínách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi
Služba MoviePass nabízela svým zákazníkům jakousi debetní kartu pro placení za návštěvu kin. Jejich data včetně čísel kreditek a dat expirace ale nechal na internetu ve volně přístupné databázi bez hesla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů
Společnost Xilinx dnes představila FPGA Virtex UltraScale+ VU19P, který je postaven na 16nm procesu a skládá se z celkem 35 miliard tranzistorů. Dozvídáme se tak, že jde o světově největší čip typu FPGA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC
Společnost Philips si připravila tři nové velké monitory, které nabízejí rozlišení 4K, vedle toho i HDR a určeny jsou především pro naše obývací pokoje. Jde o monitory jak pro herní konzole, tak pro PC či snad HTPC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy
Malých zdrojů s přiměřeným výkonem není na trhu zrovna mnoho, a tak potěší, že tu máme na výběr další. Jde o FlexGURU od FSP, které jsou modulární a nabízí výkon 250 a 300 W vhodný pro menší či úspornější sestavy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek