Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Levný a spolehlivý stylus?

3.7.2006, Pavel Bureš, aktualita
Levný a spolehlivý stylus?
Anglický student King Sina, majitel HTC Universal (Qtek 9000) byl znechucen vysokou cenou stylusů. Pokud dodávaný ztratíte (což se stalo nejednomu uživateli PDA), můžete si koupit balíček 3 plastových stylusů za "příznivou" cenu několik...
Anglický student King Sina, majitel HTC Universal (Qtek 9000) byl znechucen vysokou cenou stylusů. Pokud dodávaný ztratíte (což se stalo nejednomu uživateli PDA), můžete si koupit balíček 3 plastových stylusů za "příznivou" cenu několik stokorun. s touto situací se Sina nechtěl smířit a začal pracovat na výrobě stylusu, který by byl levný, s minimálními požadavky na údržbu a bylo by obtížné ho ztratit.

Anglický student King Sina, majitel HTC Universal (Qtek 9000) byl znechucen vysokou cenou stylusů. Pokud dodávaný ztratíte (což se stalo nejednomu uživateli PDA), můžete si koupit balíček 3 plastových stylusů za "příznivou" cenu několik stokorun. s touto situací se Sina nechtěl smířit a začal pracovat na výrobě stylusu, který by byl levný, s minimálními požadavky na údržbu a bylo by obtížné ho ztratit.První část výroby stylusu je nejdelší částí celého procesu. Je třeba pít hodně mléka, vápník totiž podporuje růst budoucího stylusu.
Dále je třeba vzniklý polotovar pořádně seříznout. Zejména uživatelé realVGA strojů by si měli dát záležet a stříhání neodbýt; na šířce stylusu závisí úspěšnost práce s PocketPC v realVGA módu.Doufejme, že se návodem anglického studenta inspiruje nějaký šikovný kutil, který přijde s neokoukaným, lepším a typicky česky vtipným řešením.

P.S. Všem čtenářům dychtícím po seriózní informaci se omlouváme, ale i majitelé PDA se musí někdy zasmát. Alespoň jednou týdně.