www.svethardware.cz
>
>
>

LG 32UD99: 4K, HDR10 a FreeSync

LG 32UD99: 4K, HDR10 a FreeSync
, , aktualita
AMD už loni označilo HDR jako výbavu, kterou by měl mít každý pořádný nový monitor určený pro hraní. Nyní už pomalu na trh míří model LG 32UD99, který nabídne HDR10 na rozlišení 4K a k tomu také FreeSync.
K oblíbeným
reklama
LG se tak už brzy chystá vyslat na trh monitor 32UD99, který bude s doporučenou cenou 999 dolarů (u nás cca 31.500 Kč) určen pro nadšené hráče. Nemusí však moc spěchat, neboť AMD zatím nemá na trhu vhodnou grafickou kartu, která by dokázala uspokojivě nakrmit monitor s rozlišením 3840 x 2160 při hraní aktuálních AAA her. Ta by měla dorazit snad někdy v květnu vyzbrojená čipem Vega. To samozřejmě neznamená, že tento monitor nebude fungovat s grafickými kartami NVIDIA, ale ty nepodporují FreeSync, a tak budou vhodnější právě Radeony.

LG 32UD99 nám nabídne 32" obrazovku typu IPS, která dokáže zobrazit 1,07 miliard barev a dokáže ze 100 % pokrýt barevný prostor sRGB a z 95 % pak DCI-P3, přičemž kalibrace bude provedena vždy již v továrně. Panel má typický jas 350 cd/m2 (nejvyšší pak 550 cd/m2), odezvu 5 ms a obnovovací frekvenci 60 Hz. Pozorovací úhly jsou pro IPS běžných 178°.

Stojam monitoru umožní nastavení výšky v rozsahu 110 mm, naklopení a také disponuje funkcí pivot. Využít můžeme jeden DisplayPort 1.2, dvě rozhraní HDMI 2.0a (HDCP 2.2), jeden USB typu C jako další vstup DisplayPort 1.2 a pak tu je dvouportový hub USB 3.0. Základní ozvučení zajistí dva 5W reproduktory.

LG 32UD99 má být na trhu k dispozici od konce května

Zdroj: techPowerUp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel svolává boxované Xeony E-2274G, nestačí jim chladič Intel svolává boxované Xeony E-2274G, nestačí jim chladič
Intel se rozhodl, že k sobě od zákazníků i obchodníků stáhne procesory Xeon E-2274G, a to ty, které se prodávají v boxované podobě, čili v krabici s přibaleným chladičem. Ten totiž nestačí pro chlazení svého procesoru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ryzen 7 2700X jako horký kandidát na rozumnou domácí sestavu Ryzen 7 2700X jako horký kandidát na rozumnou domácí sestavu
V poslední době jsou v hledáčku pochopitelně především nové procesory Ryzen rodiny Matisse, ovšem díky poklesu cen se z donedávna ještě drahého Ryzen 7 2700X stal velice zajímavý procesor. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Indická železnice nasadí systémy rozpoznávání tváří, jsou však ilegální Indická železnice nasadí systémy rozpoznávání tváří, jsou však ilegální
Systémy rozpoznávající tváře se dnes hodně rozmáhají a dalším státem, který chce znatelně rozšířit kamery rozpoznávající obličeje kriminálníků, je Indie. Zdejší železnice chce nasadit takový systém, ten je však v zemi zatím nelegální.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AMD Ryzen 9 3950X je testován, jak si vede? AMD Ryzen 9 3950X je testován, jak si vede?
Procesor AMD Ryzen 9 3950X se šestnácti jádry se sice dostane na trh až ke konci měsíce, ovšem recenzenti už mají povoleno zveřejnit jeho testy. Někteří zájemci o vzorek procesoru přitom ostrouhali, ale recenzí je dost.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou
Zakladatel Mozilly Brendan Eich přichází s dalším svým zajímavým produktem. Představil finální verzi prohlížeče Brave, který cílí nejen na soukromí, ale také na reklamy. Za jejich sledování vám bude platit vlastní kryptoměnou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů