www.svethardware.cz
>
>
>

LG 38WN95C-W: 38" širokoúhlý a dobře vybavený Nano IPS

LG 38WN95C-W: 38" širokoúhlý a dobře vybavený Nano IPS
, , aktualita
Společnost LG zařazuje do své nabídky 38palcový herní monitor 38WN95C-W, který za oficiální cenu 1600 USD nabídne zajímavé vlastnosti. Můžeme jej označit za rychlý panel, který slibuje navíc i kvalitní zobrazení. 
K oblíbeným
reklama
Už dle samotné ceny bude LG 38WN95C-W očividně určen pro náročnější uživatele, i když do té nejlepší monitorové smetánky ještě nespadá. Máme tu 38palcový ultraširokoúhlý monitor s rozlišením QHD+ na panelu Nano IPS, čili konkrétně 3840 x 1600 obrazových bodů. 
 
 
S takovým rozlišením bude zapotřebí velice slušně výkonná sestava, abychom rozběhali i moderní hry na obnovovací frekvenci až 144 Hz, kterou tento monitor nabízí. Vedle ní také dosahuje odezvy až 1 ms GtG a k tomu jeho panel a antireflexním 3H povrchem dokáže z 98 procent pokrýt barevný prostor DCI-P3 a nabízí i VESA DisplayHDR 600. Synchronizace je pak zajištěna pomocí Adaptive-Sync s podporou technologií FreeSync / G-Sync. V případě technologie firmy NVIDIA to tak pochopitelně je pouze G-Sync Compatible. 
 
 
Veškerá vstupní rozhraní se nachází vedle napojení stojanu monitoru a ať už jej napojíme pomocí DisplayPortu či Thunderboltu 3, obě umožní synchronizaci až na 144 Hz. Krom toho tu máme také HDMI a audio využívající dva 5W reproduktory plus hub s USB 3.2 Gen 1 (čili prostě USB 3.0). Stojan pak lze nahradit pomocí VESA držáku 100 x 100. 
 
 
Veškeré specifikace naleznete na stránkách výrobce, který by se už měl chystat dopravit svůj 38WN95C-W na evropské trhy. Od kdy by se ale tento monitor měl začít prodávat, to se nedozvíme, prý "brzy". 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář