www.svethardware.cz
>
>
>

LG se stalo jedničkou v prodeji LCD LED monitorů

LG se stalo jedničkou v prodeji LCD LED monitorů
, , aktualita
Společnost LG Electronics se pochlubila, že se dle údajů týkajících se prodejů LCD monitorů s LED podsvícením stala světovou jedničkou, a to s tržním podílem 18 procent. Firma vychází z průzkumu společnosti DisplaySearch, který zjistil,...
K oblíbeným
reklama
Společnost LG Electronics se pochlubila, že se dle údajů týkajících se prodejů LCD monitorů s LED podsvícením stala světovou jedničkou, a to s tržním podílem 18 procent. Firma vychází z průzkumu společnosti DisplaySearch, který zjistil, že LG prodalo za celý rok 2010 celkem 2,92 milionů kusů. Celosvětově se přitomp rodalo 16,68 milionů kusů.LCD monitory s LED podsvícením začala firma LG Electronics vyrábět v roce 2009, kdy měla podíl pouze jedno procento, ovšem tehdy byl tento trh velmi mladý. Nyní má LG v nabídce čtyři řady těchto zobrazovacích zařízení, kam patří úsporné modely E50, designové E60, M80 kombinovaná s televizory a nejnovější E90 chlubící se tenkým tělem (7,2 mm). Ta získala ocenění za inovaci na letošní Consumer Electronics Show (CES).Firma LG také doufá, že na konci tohoto roku bude její podíl činit kolem 30 procent, čehož hodlá dosáhnout také novými modely s panely IPS a nových 3D modelů s technologií LG CINEMA 3D.

Zdroj: TZ LG
reklama
Nejnovější články
PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle
Společnosti Sony a Microsoft se nově podělily o své finanční výsledky týkající se i herních konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X a S. Obě se chlubí rekordními čísly, i když vítěz tu přece jen je a vcelku jasný a očekávaný. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690 Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690
Není to samozřejmě jisté, ale dle Igora Wallosseka by Intel měl letos dostat na trh jen velice omezenou skladbu desktopových procesorů Alder Lake s tím, že ostatní modely plus slabší čipové sady přijdou až v dalším roce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz? Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz?
Tchaj-wanské úřady přijaly záměr TSMC postavit poblíž města Baoshan novou továrnu, která bude využita pro výrobu dosud nejmodernějším známým procesem této společnosti. Jde o N2, čili o 2nm proces. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede
Hubbleův vesmírný dalekohled sleduje už velice dlouho okolní vesmír včetně lokálních planet a jejich měsíců. Má tak i řadu snímků jupiterova měsíce Ganymede, díky nimž se objevil důkaz o tom, že na něm existuje voda v podobě páry.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány
Někteří jistě čekali, že to se systémovými požadavky Microsoftu na instalaci a zprovoznění OS Windows 11 nebude nakonec tak horké, ale z firmy nyní zní, že si stojí za svým a bude si je vynucovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů