reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

LG také představuje vlastní ultrabook

, , aktualita
LG také představuje vlastní ultrabook
Společnost LG Electronics se zapojila do vláčku výrobců, kteří se rozhodli vyrábět novou třídu přenosných počítačů Ultrabook. První modely již představila společnost Asus a své vlastní má také například Lenovo nebo Toshiba. Věnujme se ale...
LG také představuje vlastní ultrabook
Společnost LG Electronics se zapojila do vláčku výrobců, kteří se rozhodli vyrábět novou třídu přenosných počítačů Ultrabook. První modely již představila společnost Asus a své vlastní má také například Lenovo nebo Toshiba. Věnujme se ale modelu, který si připravilo LG.

Jedná se o Xnote Z330 s hmotností 1,2 kg a tloušťkou pouze 14,7 mm, který je tak dalším hřebíčkem do rakve chystané pro netbooky, i když stále poněkud drahým hřebíčkem. Vybaven je 13,3" obrazovkou s velmi rozšířeným rozlišením 1366 x 768 a samozřejmě i LED podsvícením. Uvnitř pak najdeme procesor Core i5-2467M (1,6 GHz) nebo Core i7-2637M (1,7 GHz) z nízkospotřebové edice a i díky instalovaným SSD má systém nabootovat za 10 sekund.

Xnote Z330 nám také nabídne 4 GB RAM, integrovanou grafiku Intel HD Graphics 3000, jeho SSD může být 120GB (SATA 3 Gbps) nebo 256GB (SATA 6 Gbps) a pak tu je 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth 3.0, Intel WiDi (Wireless Display), USB 3.0, čtečka karet microSD a jako OS se uplatní Windows 7 Home Premium 64-bit.

Ultrabook se již dostal na korejský trh, kde stojí v přepočtu od 1500 do 2300 USD.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama