reklama
Aktuality  |  Bleskovky  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

LG uvádí nové monitory s panely IPS

, , aktualita
LG uvádí nové monitory s panely IPS
Společnost LG Electronics uvádí na náš trh nové řady monitorů, které mají společného to, že jsou založeny na technologii IPS. Jedná se o monitory LG UltraWide, LG ColorPrime a LG Touch 10 slibující kvalitní obraz, živé barvy a různými speciálními...
LG uvádí nové monitory s panely IPS
Společnost LG Electronics uvádí na náš trh nové řady monitorů, které mají společného to, že jsou založeny na technologii IPS. Jedná se o monitory LG UltraWide, LG ColorPrime a LG Touch 10 slibující kvalitní obraz, živé barvy a různými speciálními funkcemi. Na trhu jsou od poloviny tohoto měsíce.

LG UltraWide 29EA93 nabídne na své 29" obrazovce poměr stran 21:9 a hodí se především pro zobrazení více ploch najednou. Využívá tak funkci 4-Screen Split, díky níž můžeme nechat obrazovku rozdělit až na čtyři samostatné oddíly, v nichž můžeme nechat zobrazit vybrané aplikace, aniž bychom museli řešit změnu velikosti jejich okna. Pak tuje také funkce Dual-link Up pro propojení monitorů se dvěma zařízeními současně.

Vedle toho má tento monitor 100% pokrytí barevného prostoru sRGB, možnost kalibrace barev a to vše za doporučenou cenu 13900 Kč s daní.

LG Touch 10, čili model 23ET83, je se svými 23 palci určen především pro systém Windows 8 a dotykové ovládání s využitím až 10 prstů najednou. LG jej tak doporučuje pro různé dotykové aplikace, jako například virtuální piáno a podobně nebo také pro vzdělávací účely. Doporučená cena je 10300 Kč s daní.

ColorPrime 27EA83 slibuje přesné zobrazení barev, a tak má být vhodný pro fotografy, grafiky, filmaře a jiné profesionály. Jim nabídne rozlišení 2560 x 1440, 100% pokrytí prostoru sRGB, funkci pivot a další kvality, za něž si vysloužil ocenění „Nejlepší fotografický monitor“ roku 2013 od asociace TIPA. Tento model bude v obchodech dostupný teprve od července za doporučených 13000 Kč, také s daní.

LG IPS2993
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

LG 23ET83V
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Zdroj: TZ LG Electronics

reklama
reklama
reklama