reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Lian Li nabídne dvě nové skříně

, , aktualita
Lian Li nabídne dvě nové skříně
Tchaj-wanská společnost Lian Li si připravila dvě nové rozdílné skříně, a to PC-V355 a PC-A55, které jsou určeny pro základní desky Micro ATX, respektive ATX. Menší model PC-V355 je určen pro sestavení malého domácího PC či HTPC a jeho rozměry...
Lian Li nabídne dvě nové skříně
Tchaj-wanská společnost Lian Li si připravila dvě nové rozdílné skříně, a to PC-V355 a PC-A55, které jsou určeny pro základní desky Micro ATX, respektive ATX. Menší model PC-V355 je určen pro sestavení malého domácího PC či HTPC a jeho rozměry jsou 283 x 263 x 386 mm (Š x V x H). Tento model nabídne vysunovací tray pro základní desku, prostor pro tři 3,5" HDD a také jeden 2,5" disk či SSD.

Vepředu jsou dva 120mm ventilátory pro nasávání vzduchu, které jsou namířeny na disky a grafickou kartu a mají k dispozici omyvatelné prachové filtry a také 3rychlostní regulátor otáček. Vepředu najdeme dva porty USB 3.0 a HD audio, přičemž pozice mechaniky je umístěna na boku.

PC-V355 má dále čtyři záslepky pro až 310 mm dlouhé karty, zdroj může být dlouhý maximálně 210 mm a chladič procesoru pouze 100 mm. Cena byla stanovena na 139 USD, ať už si vyberete černou nebo stříbrnou verzi.

Model PC-A55 je určen pro desky formátu ATX a má rozměry 188 x 375 x 455 (Š x V x H). Vepředu je 140mm ventilátor a stejně velký je také ve vrchním panelu. Dále tu je místo pro jednu optickou mechaniku, dva pevné disky a dvě SSD. Pro karty je připraveno sedm záslepek, přičemž karty mohou být dlouhé také 310 mm a procesorový chladič už může být vysoký až 150 mm-

Cena této skříně byla stanovena na 119 USD, což je stejně jako v minulém případě bez daně.

Zdroj: TZ Lian Li
reklama
reklama
reklama