reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Lian Li PC-B12 pro tiché počítače

, , aktualita
Lian Li PC-B12 pro tiché počítače
Firma Lian Li uvádí novou počítačovou skříň, která má být dobrým základem pro tiché sestavy. Jedná se o PC-B12 vyrobenou pochopitelně z hliníku, jež nabídne spodní pozice pro nabírání čerstvého vzduchu, krytý výdech zadního ventilátoru a...
Lian Li PC-B12 pro tiché počítače
Firma Lian Li uvádí novou počítačovou skříň, která má být dobrým základem pro tiché sestavy. Jedná se o PC-B12 vyrobenou pochopitelně z hliníku, jež nabídne spodní pozice pro nabírání čerstvého vzduchu, krytý výdech zadního ventilátoru a také hluk tlumící materiál na bočnicích a v předním panelu.

Lian Li PC-B12 však nemá žádné spodní ventilátory. Je zde pouze otvor, skrz nějž bude vzduch nabírán díky předním 140mm ventilátorům umístěným v jinak zcela zakrytém předku skříně. Na to je tedy třeba myslet a skříň nestavět na měkký koberec, který by její ventilaci ucpal.

Dále tu je místo pro až tři 3,5" disky a jedno 2,5" SSD a nahoře je klec pro dvě 5,25" mechaniky. Napájecí zdroj může být dlouhý až 240 mm, grafické karty až 360 mm a procesorový chladič vysoký až 160 mm. V předním panelu se ukrývají porty USB 3.0 (dva) a také obvyklé audio konektory pro sluchátka a mikrofon.

Rozměry skříně jsou 210 x 472 x 498 mm (Š x V x H), hmotnost 6,4 kg, uživatel k ní dostane dva přední a jeden zadní 140 mm ventilátor a instalovat může základní desky Micro-ATX či ATX. To vše za doporučenou cenu 170 USD.

Zdroj: TZ Lian Li
reklama
reklama
reklama