www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li PC-V359 a PC-Q36 s prosklenou střechou

Lian Li PC-V359 a PC-Q36 s prosklenou střechou
, , aktualita
Lian Li na Computexu ukazovala řadu skříní, mezi nimiž vyčnívaly modely PC-V359 a PC-Q36, které ukazovaly své vrchní průhledné panely. Tyto skříně jsou určeny pro spíše menší sestavy s deskami Micro-ATX a Mini-ITX.
K oblíbeným
reklama
Lian-Li Industrial Co. vystavila své skříně PC-V359 a PC-Q36 v první řadě, kde mohly co nejlépe zaujmout procházející návštěvníky pomocí svých tvarů, vrchních krytů z plexiskla a také svými barvami. Lian Li totiž tradičně nabízí své hliníkové skříně ve stříbrné a černé barvě, ovšem nyní se rozhodla být v tomto ohledu trošku kreativnější, a tak budeme moci zakoupit i skříň v šampaňské zlaté nebo s kombinací tmavě červené a černé.
- klikněte pro zvětšení -


Řada skříní PC-V359 je určena pro základní desky Micro-ATX a jde o celkem klasický model typu Cube, čili kostka s vrchní částí určenou pro základní desku a spodní pro zdroj, disky, apod. Oba nové typy mají kromě odnímatelného průhledného panelu také vysunovací boční panely (vysunují se směrem vzhůru), takže k hardwaru by měl být dobrý přístup v každém případě. Navíc bude možné sejmout i přední panel a vyšroubovat ven šachty pro 3,5" disky, čili pak nám z celé skříně už na místě zbyde v podstatě jen opora pro základní desku se zadním panelem.

Lian Li PC-V359 podporuje grafické karty s delkou až 320 mm, procesorové chladiče do výšky 160 mm. V případě modelu PC-Q36 to jsou karty s délkou maximálně 300 mm, přičemž procesorový chladič může být vysoký až 170 mm. Obě skíříně pak mají společné to, že až dole ve předním panelu mají nenápadnou pozici pro tenkou optickou mechaniku a na bocích pak jsou dvě pozice pro 120mm ventilátory, přičemž pravý panel může nést 240mm radiátor vodního chlazení. Do levé části patří spíše ventilátory pro ofuk grafické karty.

V přední části pak máme dva porty USB 3.0 plus dva audio konektory, což je standardní výbava. Krom tenké optické mechaniky pak můžeme do PC-V359 nainstalovat až tři 3,5" pevné disky a jedno SSD, přičemž v případě PC-Q36 je to o jeden pevný disk méně.

PC-V359 a PC-Q36 se již chystají na americký trh, kde budou stát 179 USD a 149 USD.

Zdroj: TZ Lian Li
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek