www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li se pochlubil skříní PC-TU100 ve tvaru kufříku

Lian Li se pochlubil skříní PC-TU100 ve tvaru kufříku
, , aktualita
Firma Lian Li si připravila další originální skříň, která přichází s označením PC-TU100. Jde o přenosný model, což můžeme tvrdit jednak díky jeho nepřehlédnutelnému madlu a pak také díky tomu, že je určena pro základní desky formátu Mini...
K oblíbeným
reklama
Firma Lian Li si připravila další originální skříň, která přichází s označením PC-TU100. Jde o přenosný model, což můžeme tvrdit jednak díky jeho nepřehlédnutelnému madlu a pak také díky tomu, že je určena pro základní desky formátu Mini ITX. Dle výrobce by si ji tedy měli oblíbit především ti, kteří často cestují na LAN party a podobné akce, nebo si prostě svůj počítač berou s sebou třeba na chalupu.

Nicméně tato skříň nedokáže hostit výkonné sestavy, neboť je určena pro zdroje typu SFX a grafická karta je omezena délkou do 190 mm. Dále máme v této skříni s rozměry 158 x 275 x 242 mm a hmotností 1,77 kg místo pro dva 2,5" pevné disky či SSD a další můžeme umístit do pozice pro tenkou mechaniku, pokud se ji tedy rozhodneme nenainstalovat. Zdroj SFX může být dlouhý až 170 mm.

Co se týče chlazení, pak především tu poslouží přední 120mm ventilátor vybavený odnímatelným prachovým filtrem, který bude foukat přímo na desku a zdroj. Vedle něj už tu není žádné aktivní chlazení skříně. Lian Li zde také použilo svůj často používaný systém uzamykání bočnice. Ta drží pomocí čtyř plastových trnů, které je třeba stisknout, čímž se uvolní. Bočnici pak je třeba pro nasazení jen vhodně nasměrovat a nacvaknout.

Přední panel nám zde nabídne dva porty USB 3.0 a jako obvykle také dva audio konektory. Skříň bude k dispozici v černé či stříbrné barvě za cenu 110 USD, a to od konce června.

Zdroj: TZ Lian Li
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek