reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Lian Li si připravil skříň pro až 20 pevných disků

, , aktualita
Lian Li si připravil skříň pro až 20 pevných disků
Pokud se vám ve vašem počítači nedostává diskového prostoru, pak se můžete poohlédnout po nové skříni, která nabídne dostatek pozic pro pevné disky. Jedním z vhodných kandidátů bude PC-D8000, která ve svých útrobách s rozměry 405 x 628 x...
Lian Li si připravil skříň pro až 20 pevných disků
Pokud se vám ve vašem počítači nedostává diskového prostoru, pak se můžete poohlédnout po nové skříni, která nabídne dostatek pozic pro pevné disky. Jedním z vhodných kandidátů bude PC-D8000, která ve svých útrobách s rozměry 405 x 628 x 572 mm (Š x H x V) nabídne celkem dvacet 3,5" pozic.

Lian-Li PC-D8000 váží celkem 13 kg, což je na hliníkovou skříň celkem dost. Disky budou uvnitř naskládány ve dvou šachtách umístěných vedle sebe. Ty zaberou společně s šesti 5,25" pozicemi celou výšku, přičemž jedna 5,25" záslepka obsahuje přední porty a tlačítka.

Tato novinka také nabídne odnímatelný tray základní desky, což přinese především její pohodlnější instalaci a pokud si uvnitř komponenty dobře uspořádáte, tak i následnou správu. Skříň také podporuje velké základní desky včetně formátu HPTX (například EVGA SR-X) a grafické karty dlouhé až 410 mm.

Počítač také může být napájen dvěma zdroji, z nichž jeden může být záložní, nebo se mohou doplňovat. Pro chlazení se pak může využít dokonce až osmnáct 140mm ventilátorů, což tedy pro většinu případů nebude ani zdaleka nutné.

A co se týče ceny, pak ta se bude pohybovat kolem 330 euro.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama