www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li si připravil skříň pro až 20 pevných disků

Lian Li si připravil skříň pro až 20 pevných disků
, , aktualita
Pokud se vám ve vašem počítači nedostává diskového prostoru, pak se můžete poohlédnout po nové skříni, která nabídne dostatek pozic pro pevné disky. Jedním z vhodných kandidátů bude PC-D8000, která ve svých útrobách s rozměry 405 x 628 x...
K oblíbeným
reklama
Pokud se vám ve vašem počítači nedostává diskového prostoru, pak se můžete poohlédnout po nové skříni, která nabídne dostatek pozic pro pevné disky. Jedním z vhodných kandidátů bude PC-D8000, která ve svých útrobách s rozměry 405 x 628 x 572 mm (Š x H x V) nabídne celkem dvacet 3,5" pozic.

Lian-Li PC-D8000 váží celkem 13 kg, což je na hliníkovou skříň celkem dost. Disky budou uvnitř naskládány ve dvou šachtách umístěných vedle sebe. Ty zaberou společně s šesti 5,25" pozicemi celou výšku, přičemž jedna 5,25" záslepka obsahuje přední porty a tlačítka.

Tato novinka také nabídne odnímatelný tray základní desky, což přinese především její pohodlnější instalaci a pokud si uvnitř komponenty dobře uspořádáte, tak i následnou správu. Skříň také podporuje velké základní desky včetně formátu HPTX (například EVGA SR-X) a grafické karty dlouhé až 410 mm.

Počítač také může být napájen dvěma zdroji, z nichž jeden může být záložní, nebo se mohou doplňovat. Pro chlazení se pak může využít dokonce až osmnáct 140mm ventilátorů, což tedy pro většinu případů nebude ani zdaleka nutné.

A co se týče ceny, pak ta se bude pohybovat kolem 330 euro.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek