www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li si připravil skříň pro až 20 pevných disků

Lian Li si připravil skříň pro až 20 pevných disků
, , aktualita
Pokud se vám ve vašem počítači nedostává diskového prostoru, pak se můžete poohlédnout po nové skříni, která nabídne dostatek pozic pro pevné disky. Jedním z vhodných kandidátů bude PC-D8000, která ve svých útrobách s rozměry 405 x 628 x...
K oblíbeným
reklama
Pokud se vám ve vašem počítači nedostává diskového prostoru, pak se můžete poohlédnout po nové skříni, která nabídne dostatek pozic pro pevné disky. Jedním z vhodných kandidátů bude PC-D8000, která ve svých útrobách s rozměry 405 x 628 x 572 mm (Š x H x V) nabídne celkem dvacet 3,5" pozic.

Lian-Li PC-D8000 váží celkem 13 kg, což je na hliníkovou skříň celkem dost. Disky budou uvnitř naskládány ve dvou šachtách umístěných vedle sebe. Ty zaberou společně s šesti 5,25" pozicemi celou výšku, přičemž jedna 5,25" záslepka obsahuje přední porty a tlačítka.

Tato novinka také nabídne odnímatelný tray základní desky, což přinese především její pohodlnější instalaci a pokud si uvnitř komponenty dobře uspořádáte, tak i následnou správu. Skříň také podporuje velké základní desky včetně formátu HPTX (například EVGA SR-X) a grafické karty dlouhé až 410 mm.

Počítač také může být napájen dvěma zdroji, z nichž jeden může být záložní, nebo se mohou doplňovat. Pro chlazení se pak může využít dokonce až osmnáct 140mm ventilátorů, což tedy pro většinu případů nebude ani zdaleka nutné.

A co se týče ceny, pak ta se bude pohybovat kolem 330 euro.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek