www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li uvádí nové skříně Middle Tower a HTPC

Lian Li uvádí nové skříně Middle Tower a HTPC
, , aktualita
Společnost Lian Li si připravila dvě nové počítačové skříně typu Middle Tower a HTPC. Jedná se o modely PC-6 a PC-C60, které jsou samozřejmě z hliníku jako všechny ostatní modely této značky. Middle Tower tedy dostal označení PC-6 a jeho...
K oblíbeným
reklama
Společnost Lian Li si připravila dvě nové počítačové skříně typu Middle Tower a HTPC. Jedná se o modely PC-6 a PC-C60, které jsou samozřejmě z hliníku jako všechny ostatní modely této značky.Middle Tower tedy dostal označení PC-6 a jeho rozměry 210 x 475 x 498 mm (šířka x výška x hloubka) tomu odpovídají. Nabídne nám tři 5,25" šachty, stejný počet 3,5" pozic a také jednu 2,5". Vepředu je I/O panel s jedním USB 3.0, jedním USB 2.0 a dvěma audio konektory.O chlazení se postarají dva zabudované ventilátory - jeden 140mm vepředu a pak 120mm kus vzadu. PC-6 nás přijde na 229 USD, ovšem bez daně. Pak je tu PC-C60 s rozměry 445 x 182 x 410 mm pro základní desky ATX, Micro ATX a Mini ITX. Tento model má vepředu hned dva porty USB 3.0, jeden eSATA a taky audio.Uvnitř najdeme dvě 5,25" šachty a dokonce šest 3,5" diskových pozic, z nichž do tří mohou být nainstalována také 2,5" zařízení. Chladicí systém se skládá ze tří 140mm ventilátorů.Zákazníci si budou moci vybrat ze stříbrného a černého modelu, přičemž oba by měly přijít na 149 USD (opět bez daně). Pokud se chcete podívat na více fotografií, využijte odkaz na zdroj aktuality.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
26.2.2021, aktualita, Jan Vítek5 komentářů