www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li uvádí skříň PC-V600F

Lian Li uvádí skříň PC-V600F
, , aktualita
Společnost Lian Li oznámila novou hliníkovou počítačovou skříň PC-V600F přicházející v černé (stříbrný zevnějšek, černý vnitřek nebo oboje černé), stříbrné a červené barevné variantě. Podporuje základní desky formátu micro ATX a mini ITX....
K oblíbeným
reklama
Společnost Lian Li oznámila novou hliníkovou počítačovou skříň PC-V600F přicházející v černé (stříbrný zevnějšek, černý vnitřek nebo oboje černé), stříbrné a červené barevné variantě. Podporuje základní desky formátu micro ATX a mini ITX.Její rozměry jsou 190 (šířka) x 390 (výška) x 470 (délka) mm a hmotnost je 5 kg. Přítomen je čelní panel se dvěma porty USB 3.0, jedním eSATA a dvěma audio. Jsou zde dvě odhalené 5,25palcové pozice, dvě 2,5palcové a pět 3,5palcových interních pozic a tři zabudované 120mm ventilátory, z toho dva s LED vepředu a jeden neosvětlený vzadu.

Skříň PC-V600F je formátu mini-tower a již se prodává. Doporučena cena je $225 bez DPH.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Dnes, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Včera, aktualita, Jan Vítek21 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů